Budowa sieci wodociągowej „w strefie aktywności gospodarczej” w Borzęcinie realizowana w ramach zadania: „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Borzęcin”
Gmina Borzęcin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00502590
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00502590/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-10-29 10:39
- Lokalizacja
- Borzęcin, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-faf7159b-c868-42be-81f3-32448e86e61e
- Identyfikator
- 8691318251
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
Wykonawcy
1 przyznane
CZESŁAW CISZEWSKIKoniusza, PL · lot 0
131 258,76 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00502590 z dnia 2025-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowej „w strefie aktywności gospodarczej” w Borzęcinie
realizowana w ramach zadania: „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Borzęcin”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borzęcin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000532180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Borzęcin
1.5.2.) Miejscowość: Borzęcin
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-825
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@borzecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borzecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-faf7159b-c868-42be-81f3-32448e86e61e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci wodociągowej „w strefie aktywności gospodarczej” w Borzęcinierealizowana w ramach zadania: „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Borzęcin”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-faf7159b-c868-42be-81f3-32448e86e61e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00502590
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00059466/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa, rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Borzęcin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00433142
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.20.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn: Budowa sieci wodociągowej „w strefie aktywności gospodarczej” w Borzęcinie realizowana w ramach zadania: „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Borzęcin”.
2. Zakres przedmiotu zamówienia:
- budowa sieci wodociągowej fi 110,
- montaż hydrantów pożarowych nadziemnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 131258,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 158537,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 131258,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALATORSTWO SANITARNE I C.O. Czesław Ciszewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6820001102
7.3.4) Miejscowość: Koniusza
7.3.5) Kod pocztowy: 32-104
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131258,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
| 2025-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |