„Kursy i szkolenia w ramach projektu „Kompleksowa poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie powiatu tucholskiego”

Powiat Tucholski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00503419
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00503419/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-29 12:58
Lokalizacja
Tuchola, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3f236935-b4eb-4531-9336-63966a36ff28
Identyfikator
5611327276
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi szkolenia personelu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00503419 z dnia 2025-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Kursy i szkolenia w ramach projektu „Kompleksowa poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie powiatu tucholskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tucholski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351096

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pocztowa 7

1.5.2.) Miejscowość: Tuchola

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-500

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 52 5590700

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tuchola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bippowiat.tuchola.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3f236935-b4eb-4531-9336-63966a36ff28

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Kursy i szkolenia w ramach projektu „Kompleksowa poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie powiatu tucholskiego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f236935-b4eb-4531-9336-63966a36ff28

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00503419

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00029435/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Szkolenia w ramach projektu „Kompleksowa poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie powiatu tucholskiego”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

projekt pn. „Kompleksowa poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie powiatu tucholskiego” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00473073

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.1.26.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 915660,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8226,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 pn. „Szkolenie dla Rady Pedagogicznej „Dobrostan nauczyciela”
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla Rady Pedagogicznej „Dobrostan nauczyciela” dla 30 nauczycieli w ramach projektu pn. „Kompleksowa poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie powiatu tucholskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 Priorytet 8. Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego. Działanie 08.27 Kształcenie ogólne OPPT.
2. Wymiar godzin dla szkolenia wynosi 4 godziny lekcyjne (w jednym dniu roboczym).
3. Forma i miejsce: szkolenie stacjonarne, aula Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi, ul. Pocztowa 8a, 89-500 Tuchola.
4. Na koszt kursu składa się odbycie 4 godzin zajęć dydaktycznych wraz z niezbędnymi pomocami dydaktycznymi.
5. Zakres szkolenia:
- źródła satysfakcji i motywacji,
- metody samokształcenia,
- higiena cyfrowa,
- techniki relaksacji.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 6.1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

4.5.5.) Wartość części: 2393,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 pn. „Szkolenie dla Rady Pedagogicznej „Obudzić pasje-przyjemność uczenia-pozytywne strony pracy nauczyciela”;
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla Rady Pedagogicznej „Obudzić pasje – przyjemność uczenia – pozytywne strony pracy nauczyciela” dla 30 nauczycieli w ramach projektu pn. „Kompleksowa poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie powiatu tucholskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 Priorytet 8. Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego. Działanie 08.27 Kształcenie ogólne OPPT.
2. Wymiar godzin dla szkolenia wynosi 4 godziny lekcyjne (w jednym dniu roboczym)
3. Forma i miejsce: szkolenie stacjonarne, aula Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi, ul. Pocztowa 8a, 89-500 Tuchola.
4. Na koszt szkolenia składa się odbycie 4 godzin zajęć dydaktycznych wraz z niezbędnymi pomocami dydaktycznymi.
5. Zakres szkolenia:
- co mi przeszkadza, demotywuje i co mogę z tym zrobić?,
- mój potencjał – cechy charakteru, predyspozycje i aspiracje oraz potrzeby i oczekiwania,
- moje sukcesy i osiągnięcia,
- budowa pozytywnej atmosfery,
- przyjemność uczenia,
- moc pracy zespołowej,
- umiejętność porozumiewania się.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 6.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

4.5.5.) Wartość części: 2650 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 pn. „Szkolenie dla Rady Pedagogicznej „Dokumentacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej – od rozpoznania do oceny efektywności; uczeń mający trudności w nauce/uczeń zdolny”
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla Rady Pedagogicznej „Dokumentacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej – od rozpoznania do oceny efektywności; uczeń mający trudności w nauce/uczeń zdolny” dla 30 nauczycieli w ramach projektu pn. „Kompleksowa poprawa jakości kształcenia ogólnego na terenie powiatu tucholskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 Priorytet 8. Fundusze europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego. Działanie 08.27 Kształcenie ogólne OPPT.
2. Wymiar godzin dla szkolenia wynosi 4 godziny lekcyjne (w jednym dniu roboczym).
3. Forma i miejsce: szkolenie stacjonarne, aula Liceum Ogólnokształcącego im. Bartłomieja Nowodworskiego w Tucholi, ul. Pocztowa 8a, 89-500 Tuchola.
4. Na koszt szkolenia składa się odbycie 4 godzin zajęć dydaktycznych wraz z niezbędnymi pomocami dydaktycznymi.
5. Zakres szkolenia:
- zasady sporządzania dokumentacji związanej z kształceniem specjalnym (rewalidacja),
- zasady sporządzenia dokumentacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
- współpraca zespołu nauczycieli; współpraca szkoły z rodzicami uczniów,
- organizowanie wsparcia dla uczniów rozwijających swoje pasje i zainteresowania.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 6.3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

4.5.5.) Wartość części: 3183,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający przed otwarciem ofert na stronie internetowej prowadzonego postępowania udostępnił informację, że na sfinansowanie tej części zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 700,00 zł brutto.
Przed upływem terminu składania ofert na realizację Części nr 1 zamówienia złożono dwie oferty. Ceny złożonych ofert przekraczają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3015,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9000,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający przed otwarciem ofert na stronie internetowej prowadzonego postępowania udostępnił informację, że na sfinansowanie tej części zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 700,00 zł brutto.
Przed upływem terminu składania ofert na realizację Części nr 2 zamówienia złożono dwie oferty. Ceny złożonych ofert przekraczają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3015,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7500,00 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający przed otwarciem ofert na stronie internetowej prowadzonego postępowania udostępnił informację, że na sfinansowanie tej części zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 700,00 zł brutto.
Przed upływem terminu składania ofert na realizację Części nr 3 zamówienia złożono dwie oferty. Ceny złożonych ofert przekraczają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3015 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9000,00 PLN

2025-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi