Wykonanie prac remontowych w obiektach stanowiących własność Powiatu Iławskiego

POWIAT IŁAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00503533
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00503533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-29 13:18
Lokalizacja
Iława, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-398381e7-066c-48f7-818f-f763e0a7fec2
Identyfikator
7441774059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneOdnawianieRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty malarskieRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneUrządzenia wentylacyjneInstalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

Wykonawcy

2 przyznane

MIECZYSŁAW OLSZEWSKIIława, PL · lot 0
89 000 PLN
MIECZYSŁAW OLSZEWSKIIława, PL · lot 1
399 593,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00503533 z dnia 2025-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowych w obiektach stanowiących własność Powiatu Iławskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT IŁAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742468

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Władysława Andersa 2 A

1.5.2.) Miejscowość: Iława

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 89 6490742

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-ilawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiat-ilawski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://spilawa.ezamawiajacy.pl/pn/SPILAWA/demand/225574/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac remontowych w obiektach stanowiących własność Powiatu Iławskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-398381e7-066c-48f7-818f-f763e0a7fec2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00503533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045499/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 ,Przebudowa Sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym w Iławie''

1.1.9 adaptacja czterech pomieszczeń w budynku Starostwa Powiatowego w Iławie na potrzeby magazynowe

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00366800

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 364698,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) część 1 - adaptacja czterech pomieszczeń w budynku Starostwa Powiatowego w Iławie na potrzeby magazynowe - realizacja robót budowlano-instalacyjnych polegających na wykonaniu robót remontowych w pomieszczeniach na poziomie kondygnacji piwnicznej wraz z budowlanymi robotami towarzyszącymi tj. odtworzeniowymi i naprawczymi po wykonanej przebudowie instalacji hydrantowej w szczególności:
a) demontaż istniejących okładzin podłogowych,
b) demontaż istniejącej armatury sanitarnej,
c) rozbiórka wewnętrznych ścian działowych,
d) wymiana drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami.
e) wewnętrzne gładzie szpachlowe ścian i sufitów,
f) wykonanie posadzek betonowych,
g) malowanie sufitów i ścian wewnętrznych,
h) wymiana kratek wentylacyjnych,
i) montaż nawietrznika ściennego w ścianie zewnętrznej,
j) montaż krat okiennych,
k) Wykonanie zabudów z płyt g-k,
l) ułożenie płytek podłogowych oraz ściennych,
m) montaż armatury sanitarnej,
n) wymiana gniazd i łączników instalacji elektrycznych
o) wykonanie/doprowadzenie do pomieszczeń sieci LAN,
p) Zamawiający informuje, że unieważni postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane .


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ wraz z załącznikami

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45454100-5 - Odnawianie

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442100-8 - Roboty malarskie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

4.5.5.) Wartość części: 48895,19 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) część 2 - przebudowa sali sesyjnej w Starostwie Powiatowym w Iławie - przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
a) demontaż istniejącego sufitu podwieszanego G-K,
b) demontaż istniejącego oświetlenia wraz z okablowaniem,
c) likwidacja/demontaż istniejącej centrali wentylacyjnej w piwnicy (pom. techniczne),
d) likwidacja/demontaż istniejących kanałów wentylacji mechanicznej wraz z anemostatami,
e) odcięcie istniejącego rurociągu stalowego zasilającego nagrzewnicę w istn. centrali wentylacyjnej,
f) likwidacja/demontaż istniejących nawiewników podokiennych typ N/A_I,
g) demontaż istniejących grzejników stalowych płytowych typ C22/600/1400,
h) demontaż istniejących zaworów termostatycznych DN15mm grzejnikowych wraz z głowicami
i) demontaż/odcięcie istniejących wentylatorów dachowych DN300mm wraz z podstawami dachowymi,
j) demontaż/odcięcie istniejących wywietrzaków dachowych DN200mm wraz z podstawami dachowymi,
k) demontaż/odcięcie istniejącego wywiewu dachowego wentylacji mechan. wraz z podstawą dachową,
l) wymiana wykładziny,
m) wymiana listew przypodłogowych (montaż nowych listew),
n) cyklinowanie istniejącego parkietu wraz z lakierowaniem,
o) wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej,
p) wykonanie instalacji klimatyzacyjnej,
q) montaż sufitu podwieszanego G-K,
r) wykonanie instalacji oświetleniowej,
s) montaż rzutnika wraz z ekranem,
t) montaż grzejników stalowych higienicznych wraz z zaworami termostatycznymi i odcinającymi,
u) malowanie ścian,


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w SWZ wraz z załącznikami

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45454100-5 - Odnawianie

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

42520000-7 - Urządzenia wentylacyjne

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 315802,93 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 89000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 89000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowy "MUZEAL" Mieczysław Olszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441150755

7.3.3) Ulica: ul. Owocowa 16

7.3.4) Miejscowość: Iława

7.3.5) Kod pocztowy: 14-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 89000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399593,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399593,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399593,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowy "MUZEAL" Mieczysław Olszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441150755

7.3.3) Ulica: ul. Owocowa 16

7.3.4) Miejscowość: Iława

7.3.5) Kod pocztowy: 14-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Firma Handlowo-Usługowa OLWENT Kamila Szynaka, ul. Wyszyńskiego 45A, 14-200 Iława.
a) opis powierzonej części zamówienia: wykonanie centrali wentylacyjnej i klimatyzacji

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399593,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania cz. 1
do 60 dni od dnia podpisania umowy jednak nie później niż do 21.11.2025r. W przypadku, gdy zawarcie umowy nastąpi w terminie przy którym liczba 60 dni będzie wybiegać poza datę 21.11.2025 r., to obowiązującym ostatecznym terminem wykonania przedmiotu zamówienia jest dzień 21.11.2025r. W przypadku, gdy zawarcie umowy nastąpi w terminie przy którym liczba 60 dni będzie upływała przed datą 21.11.2025 r., to obowiązującym ostatecznym terminem wykonania przedmiotu zamówienia jest 60 dzień liczony od dnia podpisania umowy.

Termin wykonania cz 2:
do 160 dni od dnia podpisania umowy jednak nie później niż do 15.03.2026 r. W przypadku, gdy zawarcie umowy nastąpi w terminie przy którym liczba 160 dni będzie wybiegać poza datę 15.03.2026 r., to obowiązującym ostatecznym terminem wykonania przedmiotu zamówienia jest dzień 15.03.2026 r. W przypadku, gdy zawarcie umowy nastąpi w terminie przy którym liczba 160 dni będzie upływała przed datą 15.03.2026 r., to obowiązującym ostatecznym terminem wykonania przedmiotu zamówienia jest 160 dzień liczony od dnia podpisania umowy
2025-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane