„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1”

Gmina Złotniki Kujawskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00482272
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00482272/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-03 12:06
Lokalizacja
Złotniki Kujawskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e946112b-3aa6-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
5562561930
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ WRÓBLEWSKIKruszwica, PL · lot 0
987 666,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00482272 z dnia 2024-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach
Kujawskich ul.Parkowa 1”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotniki Kujawskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350808

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 6

1.5.2.) Miejscowość: Złotniki Kujawskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-180

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.taflinska@zlotnikikujawskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotnikikuj.ires.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach
Kujawskich ul.Parkowa 1”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e946112b-3aa6-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482272

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016645/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 „Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00429775

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Z uwagi,iż kolejne postępowania przeprowadzone w trybie konkurencyjnym (art.275 pkt 2) na tożsamych warunkach nie uzyskano ani jednej oferty - zostały unieważnione. Działając na podstawie art.305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający zamierza udzielić zamówienia z wolnej ręki.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.6.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robot budowlanych pn.„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich”.
Wspólny słownik zamówień publicznych (CPV):
45 40 00 00-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45 31 10 00-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45 33 20 00-3 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
Zakres zamówienia obejmuje:
Prace budowlane
- roboty dekarskie związane z rozebraniem starego pokrycia dachowego i orynnowania oraz wykonanie nowego pokrycia dachowego wraz z wykonaniem nowych obróbek blacharskich, w tym rynien i rur spustowych,
- ocieplenie stropu pod poddaszem użytkowym,
- konserwacja drewnianej konstrukcji dachu,
- konserwacja drewnianej zabudowy ganku,
- wymiana zużytej stolarki drzwiowej i okiennej, wyposażenie każdego okna w nawietrzaki higrosterowalne,
- wymiana parapetów wewnętrznych z konglomeratu przy wymienianych oknach,
- rozbiórka zamurowań otworów ,
- renowacja elewacji ,,renowacja zawilgoconych i zasolonych murów, wykonanie systemu renowacyjnego tynków,
- stary zawilgocony i zasolony tynk należy usunąć z powierzchni muru, spoiny wydrapać i oczyścić na głębokość minimum 2 cm,
- usunąć wszelkie zanieczyszczenia spowodowane przez mech, algi lub zazielenienia na murze, jako zabezpieczenie przed wilgocią należy wykonać izolację pionową,
- wykonanie opaski wokół budynku ze żwiru
- wykonanie warstw izolacyjnych na stropie pod poddaszem nieużytkowym,
- prace przygotowawcze i naprawcze przed montażem i po montażu izolacji termicznej,
- montaż nowych poręczy schodów zewnętrznych,
- remont ciągów komunikacyjnych w części wspólnej,
- naprawa przewodów dymowych,
- naprawa przewodów wentylacji grawitacyjnej
Prace sanitarne
- wymiana instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
- demontaż istniejącej instalacji grzewczej,
- demontaż kotła olejowego,
- demontaż zbiornika na olej opałowy
Prace elektryczne
- wymiana instalacji elektrycznej,
- wymiana instalacji odgromowej

Budynek dworu przy ul.Parkowej nr 1 w Złotnikach Kujawskich ujęty jest w Kujawsko pomorskiej wojewódzkiej ewidencji zabytków, a także znajduje się w strefie „A” ochrony konserwatorskiej.
UWAGA: Roboty realizowane będą na obiekcie, który jest zamieszkały.
Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu zdemontowane rynny o dł. ok.60,0 m, które były awaryjnie założone w 2023 r.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robot (STWiOR) stanowiąca załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji oraz projekt umowy, stanowiący załącznik nr 2 do zaproszenia do negocjacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany WRÓBLEWSKI Paweł Wróblewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 091299264

7.3.3) Ulica: ul.Dobra 57

7.3.4) Miejscowość: Kruszwica

7.3.5) Kod pocztowy: 88-153

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 987666,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-29
2024-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane