Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych nr 2076K i 2084K

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00503570
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00503570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-29 13:23
Lokalizacja
Nowy Wiśnicz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ce96a83-acbb-48ae-bedf-7356a7ef4571
Identyfikator
8681603932
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00503570 z dnia 2025-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych nr 2076K i 2084K

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W BOCHNI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851665255

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Limanowska 11

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Wiśnicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-720

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48146128206

1.5.8.) Numer faksu: +48146108481

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.bochnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.bochnia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ce96a83-acbb-48ae-bedf-7356a7ef4571

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


budowa dróg kołowych i mostów

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych nr 2076K i 2084K

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ce96a83-acbb-48ae-bedf-7356a7ef4571

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00503570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00473551

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 99800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych na drogach powiatowych nr 2076K i 2084K.
2. Zamówienie obejmuje wykonywanie remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych w technologii ręcznego i mechanicznego wbudowania mieszanek mineralno-asfaltowych na gorąco. Zakres robót obejmuje frezowanie, wycięcie uszkodzonych fragmentów nawierzchni, oczyszczenie podłoża, skropienie emulsją asfaltową podłoża oraz ułożenie i zagęszczenie nowej mieszanki asfaltowej. Roboty będą realizowane na następujących odcinkach dróg powiatowych:
1) nr 2076K w miejscowości Lipnica Górna;
2) nr 2084K w miejscowości Sobolów.
3. Szczegółowa lokalizacja oraz zakres remontów będą ustalane na bieżąco z Zamawiającym.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, projektowane postanowienia umowy oraz przedmiar robót – stanowiące załączniki do SWZ.
Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o zamówieniu i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W dniu 29.10.2025 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację niniejszego zamówienia w wysokości 122.754,00 zł brutto.
W niniejszym postępowaniu złożono 3 oferty.
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 175730,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 219124,50 PLN

2025-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane