Przebudowa ul. Traugutta w Krośnie
Gmina Miasto Krosno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00482285
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00482285/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-03 12:10
- Lokalizacja
- Krosno, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-647eb380-d60f-43bb-89e8-a043d1996018
- Identyfikator
- 6840013798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00482285 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Traugutta w Krośnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a
1.5.2.) Miejscowość: Krosno
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9647391.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Traugutta w Krośnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-647eb380-d60f-43bb-89e8-a043d1996018
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482285
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010903/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.57 Przebudowa ul. Traugutta w Krośnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00447018
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.96.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
• Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, trasa dróg w terenie równinnym (wytyczenie oraz inwentaryzacja powykonawcza) – 0,15 km,
• Mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej na zimno z odwiezieniem ścinki na plac składowania na odległość do 20 km w miejsce wskazane przez Zamawiającego, głębokość frezowania średnia 4 cm (wraz z zafrezowaniem krawędzi w celu nawiązania do istniejącej nawierzchni) - 1 073m2,
• Roboty remontowe, nawierzchnie bitumiczne, cięcie na głębokość do 10˙cm (zacięcie zjazdy) – 5 m,
• Rozebranie obrzeży betonowych 8x30˙cm na podsypce cementowo-piaskowej wraz z ławą – 122 m,
• Rozebranie krawężników betonowych na podsypce cementowo-piaskowej wraz z ławą – 131 m,
• Rozebranie nawierzchni, masy mineralno-bitumiczne, mechanicznie (chodnik + zjazdy nawiązanie ~ 1m) – 151 m2,
• Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi (koryto pod ścieżkę rowerowa wraz z wyprofilowaniem skarpy) – 9 m3,
• Wywóz gruzu spryzmowanego samochodami skrzyniowymi do 10˙km wraz z utylizacją - 16 m3,
• Rowki pod krawężniki, obrzeża – 253 m,
• Ławy pod obrzeża, betonowa zwykła z oporem – 3,1 m3,
• Obrzeża betonowe, 30x8˙cm, podsypka cementowo-piaskowa, wypełnienie spoin zaprawą cementową - 122 m,
• Krawężniki wraz z wykonaniem ław, betonowe wystające 15x30˙cm, ława betonowa 0,06m3/mb, podsypka cementowo-piaskowa – 131 m,
• Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, wykonywane ręcznie – 179 m2,
• Podbudowy z kruszywa łamanego 0-31,5mm stabilizowanego mechanicznie, warstwa górna, grubość warstwy po zagęszczeniu 5˙cm - 146 m2,
• Podbudowy z kruszyw naturalnych (pospółka), warstwa dolna, po zagęszczeniu 20˙cm (poszerzenie pod ściekę rowerowa) – 18 m2,
• Podbudowy z mieszanki kruszywa 0-31,5mm, warstwa górna, po zagęszczeniu 15˙cm (poszerzenie pod ściekę rowerowa) – 18 m2,
• Remonty cząstkowe nawierzchni z kostki brukowej, przebrukowanie nawierzchni z kostki brukowej na podsypce cementowo-piaskowej/żwirowej z wypełnieniem spoin piaskiem – 15 m2,
• Chodniki z kostki brukowej betonowej fazowej, grubość 8˙cm, podsypka cementowo-piaskowa/żwirowa z wypełnieniem spoin piaskiem, (kostka szara chodnik, kostka czerwona zjazdy, dwa rzędy kostki czerwonej od strony krawężnika) – 146 m2,
• Nawierzchnie z betonu asfaltowego AC8S (warstwa ścieralna) dla KR1, grubość po zagęszczeniu 5˙cm, (ścieżka rowerowa kolor czerwony) - 18 m2,
• Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych mieszankami mineralno-bitumicznymi (uzupełnienia na zjazdach nawierzchni z betonu asfaltowego) – 0,6 t,
• Oczyszczenie nawierzchni drogowych, mechanicznie, nawierzchnia z bitumu- - 1 073 m2
• Skropienie nawierzchni asfaltem x2 – 2 146 m2,
• Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną, beton asfaltowy, wbudowanie mechaniczne (średnia gr. 3cm) - 80 t,
• Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych AC8S (warstwa ścieralna) dla KR2, grubość po zagęszczeniu 4˙cm - 1073 m2,
• Regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych (studnie kanalizacyjne, teletechniczne itp.) – 17,0 szt.,
• Plantowanie poboczy, profilowanie (za obrzeżem) – 61 m2,
W zakresie realizacji niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany również do wykonania:
a) zabezpieczenia i oznakowania terenu robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie instrukcjami i przepisami,
b) uporządkowania terenu po zakończeniu robót.
Zadanie podlega rozliczeniu kosztorysowemu i rozliczenie robót nastąpi według faktycznej ilości wykonania.
2. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Pzp oraz art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia: wykonywanie prac fizycznych związanych z robotami budowlanymi objętymi przedmiotem zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z tym, że ceny złożonych ofert przewyższają kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania z przyczyn ekonomicznych na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych. Zgodnie z treścią przedmiotowego przepisu Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |