„Opracowanie projektu graficznego, koncepcji wraz z treściami, skład, wydruk i dostarczenie do siedziby Zamawiającego materiałów informacyjno - edukacyjnych
Miasto Stołeczne Warszawa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00504045
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00504045/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-10-29 14:35
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa2453a8-eff2-45ee-9c96-846151651acc
- Identyfikator
- 5213748392
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00504045 z dnia 2025-10-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie projektu graficznego, koncepcji wraz z treściami, skład, wydruk i dostarczenie do siedziby Zamawiającego materiałów informacyjno - edukacyjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Zieleni m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365421948
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Hożej 13A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-528
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zzw.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zzw.waw.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa2453a8-eff2-45ee-9c96-846151651acc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie projektu graficznego, koncepcji wraz z treściami, skład, wydruk i dostarczenie do siedziby Zamawiającego materiałów informacyjno - edukacyjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa2453a8-eff2-45ee-9c96-846151651acc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00504045
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038388/34/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Opracowanie projektów, wykonanie i dostarczenie materiałów informacyjno-edukacyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00468847
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 73/TP/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu graficznego, koncepcji wraz z treściami, skład, wydruk i dostarczenie do siedziby Zamawiającego materiałów informacyjno – edukacyjnych:
- broszury edukacyjnej dla dzieci w formie ulotki pn. „Książka odkrywania przyrody” w rozmiarze 148 x 420 (105 x 148 mm po złożeniu) - dodruk
- broszury informacyjno – edukacyjnej dla dorosłych i młodzieży pn. „Zapylacze nadwiślańskich łąk” w formie kołozeszytu w rozmiarze 80 x 120 mm,
- broszury informacyjno – edukacyjnej dla dorosłych i młodzieży pn. „Odpady” w formie kołozeszytu w rozmiarze 80 x 120 mm,
- broszury informacyjno – edukacyjnej dla dorosłych i młodzieży pn. „Łodzie Wisły” w formie kołozeszytu w rozmiarze 80 x 120 mm,
- broszury informacyjno – edukacyjnej dla dorosłych i młodzieży pn. „Bóbr ekolog” w formie kołozeszytu w poziomie w rozmiarze 105 x 146 mm,
- broszury informacyjno – edukacyjnej dla dorosłych i młodzieży pn. „Zielnik” w formie kołozeszytu w rozmiarze 220 x 220 mm
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79822500-7 - Usługi projektów graficznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp., zgodniez którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono
żadnej oferty. Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 22.10.2025 r. do godz. 11:30
nie została złożona żadna oferta, co stanowi przesłankę unieważnienia postępowania
o udzielenie zamówienia.
| 2025-10-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |