Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez Zleceniobiorcę pacjentom Zleceniodawcy w zakresie czynności pielęgniarskich w Małopolskim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym (...)

MAŁOPOLSKI SZPITAL ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY IM. PROF.BOGUSŁAWA FRAŃCZUKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00504420
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00504420/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-29 20:37
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f01f990c-7edc-47be-931f-d62a7317879f
Identyfikator
6771703375
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi świadczone przez pielęgniarki

Wykonawcy

5 przyznanych

Sylwia Prekiel-ŁyszczekKraków, PL · lot 1
50 400 PLN
Monika KwapiszTokarnia, PL · lot 2
44 100 PLN
Dorota GibekDobczyce, PL · lot 6
45 600 PLN
Monika JanikKraków, PL · lot 7
34 200 PLN
Agnieszka KurowskaWieliczka, PL · lot 8
40 740 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00504420 z dnia 2025-10-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez Zleceniobiorcę pacjentom Zleceniodawcy w zakresie czynności pielęgniarskich w Małopolskim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym (...)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MAŁOPOLSKI SZPITAL ORTOPEDYCZNO-REHABILITACYJNY IM. PROF.BOGUSŁAWA FRAŃCZUKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351194736

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Modrzewiowa 22

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-224

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 428-73-04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@msor.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.msor.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://msor.ezamawiajacy.pl/pn/MSOR/demand/229683/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez Zleceniobiorcę pacjentom Zleceniodawcy w zakresie czynności pielęgniarskich w Małopolskim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym (...)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f01f990c-7edc-47be-931f-d62a7317879f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00504420

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00424019

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.I.26.1.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 761761,34 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności pielęgniarki/pielęgniarza operacyjnej/ego na Bloku Operacyjnym Ortopedycznym – 1 osoba średniomiesięcznie 70 godzin. Świadczenia będą udzielane w siedzibie zamawiającego w dniach i godzinach określonych według harmonogramu sporządzanego przez pielęgniarkę koordynującą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy zlecenia z załącznikami

4.5.3.) Główny kod CPV: 85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

4.5.5.) Wartość części: 154059,74 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności pielęgniarki/pielęgniarza operacyjnej/ego na Bloku Operacyjnym Ortopedycznym – 1 osoba średniomiesięcznie 40 godzin. Świadczenia będą udzielane w siedzibie zamawiającego w dniach i godzinach określonych według harmonogramu sporządzanego przez pielęgniarkę koordynującą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy zlecenia z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

4.5.5.) Wartość części: 88504,81 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności pielęgniarki/pielęgniarza operacyjnej/ego na Bloku Operacyjnym Ortopedycznym – 1 osoba średniomiesięcznie 35 godzin. Świadczenia będą udzielane w siedzibie zamawiającego w dniach i godzinach określonych według harmonogramu sporządzanego przez pielęgniarkę koordynującą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy zlecenia z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

4.5.5.) Wartość części: 76998,72 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności pielęgniarki/pielęgniarza operacyjnej/ego na Bloku Operacyjnym Ortopedycznym – 1 osoba średniomiesięcznie 25 godzin. Świadczenia będą udzielane w siedzibie zamawiającego w dniach i godzinach określonych według harmonogramu sporządzanego przez pielęgniarkę koordynującą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy zlecenia z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

4.5.5.) Wartość części: 55046,18 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności pielęgniarskich na oddziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - 1 osoba średniomiesięcznie 50 godzin. Świadczenia będą udzielane w siedzibie zamawiającego w dniach i godzinach określonych według harmonogramu sporządzanego przez pielęgniarkę oddziałową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy zlecenia z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

4.5.5.) Wartość części: 89286,71 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności pielęgniarskich w Poradni Leczenia Bólu – 1 osoba średniomiesięcznie 35 godzin. Świadczenia będą udzielane w siedzibie zamawiającego w dniach i godzinach zgodnie z harmonogramem pracy lekarzy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy zlecenia z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

4.5.5.) Wartość części: 74456,93 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności pielęgniarskich w Poradni Leczenia Bólu – 1 osoba średniomiesięcznie 40 godzin. Świadczenia będą udzielane w siedzibie zamawiającego w dniach i godzinach zgodnie z harmonogramem pracy lekarzy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy zlecenia z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

4.5.5.) Wartość części: 85117,89 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 8: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności pielęgniarskich w Poradni Leczenia Bólu – 1 osoba średniomiesięcznie 30 godzin. Świadczenia będą udzielane w siedzibie zamawiającego w dniach i godzinach zgodnie z harmonogramem pracy lekarzy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy zlecenia z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

4.5.5.) Wartość części: 63833,42 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 9: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności pielęgniarskich w Oddziale AiIT (Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii) - 1 osoba średniomiesięcznie 35 godzin. Świadczenia będą udzielane w siedzibie zamawiającego w dniach i godzinach określonych według harmonogramu sporządzanego przez pielęgniarkę oddziałową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy zlecenia z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

4.5.5.) Wartość części: 74456,93 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W części 1 i 5 zamówienia nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sylwia Prekiel-Łyszczek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: osoba fizyczna

7.3.3) Ulica: Os. Kalinowe 14/58

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-814

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44100,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44100,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44100,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monika Kwapisz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: osoba fizyczna

7.3.3) Ulica: ul. Duża 132

7.3.4) Miejscowość: Tokarnia

7.3.5) Kod pocztowy: 26-060

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44100,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W części 1 i 5 zamówienia nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 45600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45600,000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dorota Gibek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: osoba fizyczna

7.3.3) Ulica: os. Jagiellońskie 6/13

7.3.4) Miejscowość: Dobczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 32-401

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monika Janik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: osoba fizyczna

7.3.3) Ulica: ul. Zyblikiewicza 5 /119

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-029

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 9)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40740,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 40740,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 40740,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agnieszka Kurowska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: osoba fizyczna

7.3.3) Ulica: Koźmice Małe 185

7.3.4) Miejscowość: Wieliczka

7.3.5) Kod pocztowy: 32-020

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 9)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 40740,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Pełny temat zamówienia brzmi: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez Zleceniobiorcę pacjentom Zleceniodawcy w zakresie czynności pielęgniarskich w Małopolskim Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym im. prof. Bogusława Frańczuka w Krakowie.
2. Wyniki postępowania:
W części 2 zamówienia: Sylwia Prekiel-Łyszczek, Os. Kalinowe 14/58, 31-814 Kraków, z ceną wykonania: 105,00 zł/h (50 400,00 zł);
W części 3 zamówienia: Monika Kwapisz, ul. Duża 132, 26-060 Tokarnia, z ceną wykonania: 105,00 zł/h (44 100,00 zł);
W części 7 zamówienia: Dorota Gibek, os. Jagiellońskie 6/13, 32-401 Dobczyce, z ceną wykonania: 95,00 zł/h (45 600,00 zł);
W części 8 zamówienia: Monika Janik, ul. Zyblikiewicza 5 /119, 31-029 Kraków, z ceną wykonania: 95,00 zł/h (34 200,00 zł);
W części 9 zamówienia: Agnieszka Kurowska, Koźmice Małe 185, 32-020 Wieliczka, z ceną wykonania: 97,00 zł/h (40 740,00 zł).
2025-10-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi