Zakup agregatów prądotwórczych z podziałem na części: 1) Zakup agregatów prądotwórczych trójfazowych 2) Zakup agregatów prądotwórczych na przyczepach

Gmina Białe Błota

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00504694
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00504694/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-30 08:42
Lokalizacja
Białe Błota, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-854e8475-6e0f-42c2-bd77-f08e65ea3e00
Identyfikator
5542841796
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczePrądnice awaryjnePrzyczepy

Wykonawcy

2 przyznane

CEZARY BIELAKPoznań, PL · lot 0
· lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00504694 z dnia 2025-10-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup agregatów prądotwórczych z podziałem na części:
1) Zakup agregatów prądotwórczych trójfazowych
2) Zakup agregatów prądotwórczych na przyczepach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białe Błota

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350636

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szubińska 7

1.5.2.) Miejscowość: Białe Błota

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-005

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 523111700

1.5.8.) Numer faksu: 523111733

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@bialeblota.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialeblota.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup agregatów prądotwórczych z podziałem na części:
1) Zakup agregatów prądotwórczych trójfazowych
2) Zakup agregatów prądotwórczych na przyczepach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-854e8475-6e0f-42c2-bd77-f08e65ea3e00

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00504694

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00419437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.35.2025.RZP3

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196028,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup agregatów prądotwórczych z podziałem na części:
1) Zakup agregatów prądotwórczych trójfazowych.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatów prądotwórczych z podziałem na dwa zadania:
1) Zakup agregatów prądotwórczych trójfazowych.
Agregaty powinny być przystosowane do pracy stacjonarnej i mobilnej. W ramach zadania należy dostarczyć agregaty zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego. Dostawca w ramach niniejszego zamówienia przeszkoli wskazanych operatorów w zakresie budowy i obsługi urządzeń.
Specyfikację Warunków Zamówienia oraz wszelkie dokumenty stanowiące jej załączniki Zamawiający udostępnia na stronie dedykowanej platformy zakupowej pod linkiem http://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w formularzu ofertowym oraz tomach II i III niniejszego SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31127000-2 - Prądnice awaryjne

4.5.5.) Wartość części: 79036,39 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup agregatów prądotwórczych z podziałem na części:
2) Zakup agregatów prądotwórczych na przyczepach.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatów prądotwórczych z podziałem na dwa zadania:
2) Zakup agregatów prądotwórczych na przyczepach (agregat + przyczepa).
Agregaty powinny być przystosowane do pracy stacjonarnej i mobilnej. W ramach zadania należy dostarczyć agregaty zgodnie z wymaganiami technicznymi Zamawiającego. Dostawca w ramach niniejszego zamówienia przeszkoli wskazanych operatorów w zakresie budowy i obsługi urządzeń.
Specyfikację Warunków Zamówienia oraz wszelkie dokumenty stanowiące jej załączniki Zamawiający udostępnia na stronie dedykowanej platformy zakupowej pod linkiem http://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany w formularzu ofertowym oraz tomach II i III niniejszego SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31127000-2 - Prądnice awaryjne

34223300-9 - Przyczepy

4.5.5.) Wartość części: 116991,87 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54000,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 84870,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84870,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agregaty Polska Cezary Bielak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 972 091 77 31

7.3.3) Ulica: Obornicka 258a

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-693

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84870,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-28
2025-10-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy