„Rozbiórka budynku gospodarczego i budowa budynku garażowo-gospodarczego (Budynek szkółki leśnej)” – II postępowanie
NADLEŚNICTWO CHOJNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00482354
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00482354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-03 12:24
- Lokalizacja
- Chojna, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-002e0c7b-69c8-4ed8-a9fd-5ad4f357cc40
- Identyfikator
- 8580007654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00482354 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbiórka budynku gospodarczego i budowa budynku garażowo-gospodarczego (Budynek szkółki leśnej)” – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO CHOJNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539054
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szczecińska 36
1.5.2.) Miejscowość: Chojna
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: chojna@szczecin.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chojna.szczecin.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-002e0c7b-69c8-4ed8-a9fd-5ad4f357cc401.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbiórka budynku gospodarczego i budowa budynku garażowo-gospodarczego (Budynek szkółki leśnej)” – II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-002e0c7b-69c8-4ed8-a9fd-5ad4f357cc40
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00264601/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rozbiórka budynku gospodarczego i budowa budynku garażowo-gospodarczego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00437341
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na rozbiórce budynku gospodarczego oznaczonego w ewidencji budynków numerem 2, położonego na terenie działki nr 161/2 w obrębie ewidencyjnym Żelechowo oraz budowie budynku garażowo-gospodarczego o powierzchni zabudowy – 156,5 m2, kubaturze – 657,9 m3 wraz z instalacją elektroenergetyczną, zlokalizowanych na terenie działki nr 161/2 w obrębie ewidencyjnym Żelechowo, gm. Widuchowa wraz z wykonaniem dokumentacji powykonawczej w tym inwentaryzacji geodezyjnej przedłożenie jej oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla zamierzenia budowlanego wchodzącego w skład Przedmiotu Umowy bądź zawiadomienie o zakończeniu budowy wraz z uzyskaniem odpowiedzi właściwego organu o braku sprzeciwu, w zależności od wymagań wynikających z przepisów prawa ze zgłoszeniem zakończenia robót do Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 w zw. z art. 266 PZP.Zgodnie z art. 255 pkt 3 PZP Zamawiający unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 708506,20
| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |