„Dzierżawa oznakowanych palet wraz z kompleksową obsługą dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. w Krynicy-Zdroju ul. Nowotarskiego 9/4”.

"UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00505660
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00505660/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-10-30 11:36
Lokalizacja
Krynica-Zdrój, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d2c512b1-cacf-4bd2-9b4c-65d8879f9ee6
Identyfikator
7340010604
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Inne usługi

Wykonawcy

1 przyznane

CHEP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
375 812,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00505660 z dnia 2025-10-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dzierżawa oznakowanych palet wraz z kompleksową obsługą dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. w Krynicy-Zdroju ul. Nowotarskiego 9/4”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "UZDROWISKO KRYNICA-ŻEGIESTÓW" SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491900275

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja inż. Nowotarskiego 9 lokal 4

1.5.2.) Miejscowość: Krynica-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-380

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biurozarzadu@uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uzdrowisko-krynica-zegiestow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednoosobowa Spółka Skarbu Państwa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dzierżawa oznakowanych palet wraz z kompleksową obsługą dla Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. w Krynicy-Zdroju ul. Nowotarskiego 9/4”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2c512b1-cacf-4bd2-9b4c-65d8879f9ee6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00505660

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00039532/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Dzierżawa oznakowanych palet wraz z kompleksową obsługą dla „Uzdrowisko Krynica-Żegiestów”, ul. Nowotarskiego 9/4; 33-380 Krynica-Zdrój”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00409349

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

CHEP Polska Sp. z o.o. utrzymuje kontakty handlowe z wszystkimi sieciami handlowymi oraz większością hurtowników współpracujących z Zamawiającym. Obsługuje ok. 68 % naszych kontrahentów. Dzięki temu może zaoferować kompleksową obsługę palet polegającą na dostawie, odbiorze od klientów Zamawiającego, naprawie, utylizacji oraz wymianie. Wprowadzenie tego typu usługi pozwala na scedowanie na CHEP Polska Sp. z o.o. całej gospodarki paletowej tj. zakupu palet, przechowywania, weryfikacji, odbiorze i transporcie od klientów Spółki oraz naprawie i utylizacji, co pozwoli na wyeliminowanie strat palet. Palety CHEP Polska Sp. z o.o. są charakterystyczne ze względu na kolor, dzięki czemu można uniknąć pomylenia palet z pozostałymi, które są w obiegu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-271-21/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przewidywana ilość dzierżawionych palet:
Paleta o wym. 1200x800 w skali roku – około 22 000 sztuk,
Paleta o wym. 800x600 w sakli roku – około 1 000 sztuk.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98390000-3 - Inne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CHEP Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262452384

7.3.3) Ulica: ul. Domaniewskiego 48

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-672

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 375812,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W pkt. VIII. 8.2. w ogłoszeniu podano kwotę netto zgodnie z paragrafem 8.1 umowy wraz z przyjęta opcją +10% zwiększenia wartości tj. o kwotę 37.581,21 zł netto
2025-10-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi