Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Sabniach

Gmina Sabnie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00506148
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00506148/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-30 12:59
Lokalizacja
Sabnie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2c2171d6-a6f3-4b9d-8254-950eafc2d7c3
Identyfikator
8231560068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Artykuły i sprzęt sportowySprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuSprzęt lekkoatletycznyKamery bezpieczeństwaRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00506148 z dnia 2025-10-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Sabniach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sabnie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582061

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 73

1.5.2.) Miejscowość: Sabnie

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-331

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 255065670

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sabnie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sabnie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://sabnie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Sabniach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c2171d6-a6f3-4b9d-8254-950eafc2d7c3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00506148

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00076731/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół w Sabniach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00474602

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIŚ.271.2.12.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacja boiska sportowego przy Zespole Szkół w Sabniach, ul. Słoneczna 1 polegająca na wyposażeniu i zamontowaniu na boisku w pełnowymiarowy zeskok do skoku w dal, piłkochwytów, trybun i przygotowanie pod nie podłoża z kostki, dwóch koszy jednosłupowych z tablicą laminowaną, dostarczenie listwy pomiaru skoku w dal, taśmy mierniczej i koszy do segregacji.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr do 5 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

37415000-0 - Sprzęt lekkoatletyczny

35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 379000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 379000,00 PLN

2025-10-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane