Wykonanie przeglądów okresowych instalacji elektrycznej dla Jednostek Gminy Stalowa Wola
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00482507
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00482507/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-03 13:03
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a85c47cb-03ad-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00482507 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie przeglądów okresowych instalacji elektrycznej dla Jednostek Gminy Stalowa Wola
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384503002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 25A
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-450
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: amazur@stalowawola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stalowawola.pl//?c=mdTresc-cmPokaz-1657
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a85c47cb-03ad-11ef-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie przeglądów okresowych instalacji elektrycznej dla Jednostek Gminy Stalowa Wola2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a85c47cb-03ad-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482507
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029606/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Przegląd okresowy instalacji elktrycznych w tym odgromowe, oświetlenia, ewakuacyjne i awaryjne, SAP) na potrzeby jednostek podległych Gminie Stalowa Wola
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00303859
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP – II.271.86.2024.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 46854,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania jest „Wykonanie przeglądów okresowych instalacji elektrycznej dla Jednostek Gminy Stalowa Wola”Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki :
Załącznik Nr 1A – OPZ dla części I
Załącznik Nr 1B – OPZ dla części II
Główny Kod CPV - 71356100-9 Usługi kontroli technicznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.5.) Wartość części: 13978,48 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego postępowania jest „Wykonanie przeglądów okresowych instalacji elektrycznej dla Jednostek Gminy Stalowa Wola”Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki :
Załącznik Nr 1A – OPZ dla części I
Załącznik Nr 1B – OPZ dla części II
Główny Kod CPV - 71356100-9 Usługi kontroli technicznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.5.) Wartość części: 32875,94 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 6 maja 2024r. opublikował kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia z zakresie części I w wysokości 14 975,00 zł. Natomiast najkorzystniejsza oferta niepodlegająca odrzuceniu zawiera cenę 22 500 zł i przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 6 maja 2024r. opublikował kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia z zakresie części II w wysokości 20 034,00 zł. Natomiast najkorzystniejsza oferta niepodlegająca odrzuceniu zawiera cenę 16 300 zł. Podana cena mieści się w określonym przez Zamawiającego budżecie ogólnym, niemniej jednak, w stosunku do opublikowanego budżetu z podziałem na poszczególne jednostki, w zakresie części II oferta Wykonawcy Firma Usługowo-Handlowa „MONIKA” przekracza budżety poszczególnych jednostek.
| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |