Remont obiektów inżynierskich na terenie miasta Tychy w 2025 r. – powtórzenie podobnych robót budowlanych

Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00507455
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00507455/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-31 07:47
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7f1715d-1c72-49a2-ba3c-6a592d831de3
Identyfikator
6462447307
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

EWA KUBIŃSKAKobiór, PL · lot 0
113 467,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00507455 z dnia 2025-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont obiektów inżynierskich na terenie miasta Tychy w 2025 r. – powtórzenie podobnych robót budowlanych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Budowlanych 59

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzuim.tychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuim.tychy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarzadzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont obiektów inżynierskich na terenie miasta Tychy w 2025 r. – powtórzenie podobnych robót budowlanych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7f1715d-1c72-49a2-ba3c-6a592d831de3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00507455

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00483361

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie zostało przewidziane do udzielania w trybie z wolnej ręki – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych robót budowlanych – ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP 00648995/01 z dnia 2024-12-12; pkt 4.2.14.). Zamówienie tożsame pod względem rzeczowym z zakresem przewidzianym w w/w Ogłoszeniu o zamówieniu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 33/DZP/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 92250,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- oczyszczenie elementów betonowych z luźnego betonu do 10 cm głębokości na obiektach inżynierskich wraz z utylizacją,
- uzupełnianie betonu wraz z szałowaniem do 10 cm grubości,
- oczyszczenie i malowanie elementów stalowych obiektów inżynierskich z użyciem zwyżki lub rusztowania,
- usuwanie przerostów zieleni w rejonie skarp i stożków mostowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Sprzętowo-Transportowe Ewa Kubińska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6461039523

7.3.3) Ulica: Wróblewskiego 169

7.3.4) Miejscowość: Kobiór

7.3.5) Kod pocztowy: 43-210

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 113467,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane