Dostawa i montaż windy

Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00507890
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00507890/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-10-31 09:36
Lokalizacja
Nowy Targ, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c0f660f-c874-4e84-90aa-bab24b824fbb
Identyfikator
7352178657
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Windy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00507890 z dnia 2025-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż windy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Podhalański Szpital Specjalistyczny im. J. Pawła II w Nowym Targu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308324

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna14

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Targ

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-400

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia_publiczne@pszs.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszs.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.pszs.eu/platformazakupowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż windy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c0f660f-c874-4e84-90aa-bab24b824fbb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00507890

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DL-271-51/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa windy wraz z montażem i uruchomieniem oraz z pracami adaptacyjnymi

4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Unieważniono postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ust.pzp, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższyła kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowania zamówienia, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.
2025-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy