„Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni” w ramach projektu „Małopolski program rozwoju bazy sportowej” Część nr 1 – Budowa oświetlenia boiska trawiastego

Gmina Maków Podhalański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00507971
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00507971/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-31 09:55
Lokalizacja
Maków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ac08422-76bf-4532-ad68-a1bd0021b4d4
Identyfikator
5521584963
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

KONSORCJUM FES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
388 977,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00507971 z dnia 2025-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni” w ramach projektu „Małopolski program rozwoju bazy sportowej”
Część nr 1 – Budowa oświetlenia boiska trawiastego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maków Podhalański

1.3.) Oddział zamawiającego: JST

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181959

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szpitalna

1.5.2.) Miejscowość: Maków

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-220

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 338749700

1.5.8.) Numer faksu: 338749751

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@makow-podhalanski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.makow-podhalanski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://makow-podhalanski.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni” w ramach projektu „Małopolski program rozwoju bazy sportowej”
Część nr 1 – Budowa oświetlenia boiska trawiastego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ac08422-76bf-4532-ad68-a1bd0021b4d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00507971

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00061557/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni cz. I - Budowa oświetlenia boiska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00448543

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PiR.271.1.10.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 436967,12 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja kompleksu sportowego w Grzechyni” w ramach projektu „Małopolski program rozwoju bazy sportowej” - Część nr 1 - Budowa oświetlenia boiska trawiastego.
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje w szczególności budowę oświetlenia boiska trawiastego. Zadanie polega na budowie instalacji elektrycznych w tym 6 sztuk masztów oświetleniowych o wysokości 15m z oprawami LED i wyposażeniem dodatkowym (kamery monitoringu zewnętrznego, elementy nagłośnienia, tablica wyników), punktu elektrycznego zewnętrznego przy istniejącym budynku, instalacji kablowej elektroenergetycznej niskiego napięcia a także instalacji kablowej niskoprądowej wraz z dostawą systemu monitoringu i nagłośnienia.
3. Szczegółowy zakres robót został określony w dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 4 do SWZ zawierającej: projekt techniczny, PZT, przedmiar robót, STWIOR.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 388977,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 425909,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 388977,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konsorcjum FES Sp. z o.o. sp.k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213583850

7.3.3) Ulica: Domaniewska 37/2.43

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-672

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 388977,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-29
2025-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane