Budowa ogrodzenia w Leśnictwie Kukawy

Nadleśnictwo Włocławek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00508189
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00508189/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-31 10:41
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00b2ed3a-7777-48b1-b09a-4dfd9f25c641
Identyfikator
8880008497
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneOgrodzeniaRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

KAZIMIERZ MASTALERSKILubanie, PL · lot 0
115 373,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00508189 z dnia 2025-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogrodzenia w Leśnictwie Kukawy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Włocławek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910507855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ziębia 13

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542349800

1.5.8.) Numer faksu: 542349281

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wloclawek@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/proceeding/preview/1198938

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogrodzenia w Leśnictwie Kukawy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00b2ed3a-7777-48b1-b09a-4dfd9f25c641

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00508189

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021965/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wykonanie prac remontowych, konserwacyjnych, modernizacyjnych i inwestycyjnych w Nadleśnictwie Włocławek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00488413

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. PZP.
2. Uzasadnienie faktyczne: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego obejmujące zakres rzeczowy tożsamy z udzielanym w niniejszym trybie, prowadzone było w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 ust. Ustawy PZP zn. spr. SA.270.1.7.2025 pn.: Wykonanie prac remontowych, konserwacyjnych, modernizacyjnych i inwestycyjnych w Nadleśnictwie Włocławek w odniesieniu do części 4: Budowa ogrodzenia w Leśnictwie Kukawy. W wymaganym terminie składania ofert na daną cześć postępowania nie wpłynęła żadna oferta. Tym samym wypełniła się przesłanka określona w art. 305 pkt 2 PZP tj. w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: SA.270.1.7.2025

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.9.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 80178,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ogrodzenia w Leśnictwie Kukawy.
Prace będą polegały na: prace ziemne w tym karczowanie zagajników; demontaż zniszczonej siatki, wykopanie słupków; ręczne wykonanie wykopów; demontaż bramy, furtek i cokołów; montaż cokołów prefabrykowanych; montaż ogrodzenia z siatki z drutu ocynkowanego; osadzenie bramy dwuskrzydłowej; rozebranie drewnianego ogrodzenia; ogrodzenie na sztachetach stalowych drewnopodobnych, cokoły prefabrykowane betonowe; rozebranie konstrukcji dachowych, burzenie ścian, podłoży; wywóz gruzu; rozebranie nawierzchni z płytek chodnikowych; wykonanie chodnika z kostki betonowej; montaż bram i furtek; inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza( ogrodzenie, drewutnia ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928200-0 - Ogrodzenia

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115373,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 115373,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115373,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "MATOR" Kazimierz Mastalerski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881112966

7.3.4) Miejscowość: Lubanie 76

7.3.5) Kod pocztowy: 87-732

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115373,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2025-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane