Remont chodnika w ciągu ul. Legionów ( DP 2070T) w Skarżysku-Kamiennej

Powiat Skarżyski reprezentowany przez Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00508307
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00508307/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-31 11:04
Lokalizacja
Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fbe8b2c6-963a-4b23-945f-1170ecff641f
Identyfikator
6631624842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW LISAKSzydłowiec, PL · lot 0
115 093,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00508307 z dnia 2025-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika w ciągu ul. Legionów ( DP 2070T) w Skarżysku-Kamiennej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Skarżyski reprezentowany przez Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 299943988

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Floriański 1

1.5.2.) Miejscowość: Skarżysko-Kamienna

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-110

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@skarzysko.powiat.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpskarzysko.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fbe8b2c6-963a-4b23-945f-1170ecff641f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodnika w ciągu ul. Legionów ( DP 2070T) w Skarżysku-Kamiennej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbe8b2c6-963a-4b23-945f-1170ecff641f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00508307

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015458/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont chodnika w ciągu ul. Legionów ( DP 2070T) w Skarżysku-Kamiennej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00449827

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.272.13.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130537,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do zrealizowania zadania pn: „Remont chodnika w ciągu ul. Legionów ( DP 2070T) w Skarżysku-Kamiennej”
2. Szczegółowy zakres robót obejmuje:
1) Demontaż krawężników, obrzeży oraz nawierzchni chodnika wykonanej z płyt betonowych o wymiarach 50x50x7 i nawierzchni zjazdów wykonanych z bloczków betonowych wraz z wywozem i utylizacją zgodnie z zakresem robót.
2) Ustawienie krawężników na ławie betonowej z oporem
3) Ustawienie obrzeży betonowych
4) Wykonanie nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej gr.8cm w tym:
- wykonanie koryta pod warstwy konstrukcyjne
- profilowanie podłoża
- wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3
5) Remont nawierzchni bitumicznej
6) Wykonanie czasowej organizacji ruchu

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115093,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194859,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115093,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH " LIS - TEL" LISAK ZBIGNIEW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 670556833

7.3.3) Ulica: Jana Kochanowskiego 20

7.3.4) Miejscowość: Szydłowiec

7.3.5) Kod pocztowy: 26-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115093,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2025-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane