Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 897 w miejscowości Wola Bystrzycka oraz budowa drogi gminnej na działce nr 534 i działce nr 553 w miejscowości Burzec

GMINA WOJCIESZKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00508413
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00508413/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-10-31 11:23
Lokalizacja
Wojcieszków, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2952c985-6344-4ed0-a31d-4b15daf00485
Identyfikator
8252080020
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniWymiana nawierzchni drogowejFundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIEBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO - DROGOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAŁuków, PL · lot 0
272 261,96 PLN
PRZEDSIEBIORSTWO ROBÓT INŻYNIERYJNO - DROGOWYCH - SPÓŁKA AKCYJNAŁuków, PL · lot 1
282 556,95 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00508413 z dnia 2025-10-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 897 w miejscowości Wola Bystrzycka oraz budowa drogi gminnej na działce nr 534 i działce nr 553 w miejscowości Burzec

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOJCIESZKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 46

1.5.2.) Miejscowość: Wojcieszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-411

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad_gminy@wojcieszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojcieszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2952c985-6344-4ed0-a31d-4b15daf00485

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 897 w miejscowości Wola Bystrzycka oraz budowa drogi gminnej na działce nr 534 i działce nr 553 w miejscowości Burzec

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2952c985-6344-4ed0-a31d-4b15daf00485

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00508413

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00063282/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja drogi nr 553 w miejscowości Burzec

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00447736

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ING.271.8.2025.GB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 690312,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

7. Zakres robót budowlanych dla części 1 zamówienia - przebudowa drogi wewnętrznej na działce nr 897 w miejscowości Wola Bystrzycka obejmuje m.in. wykonanie robót budowlanych na odcinku od km 0+000,00 do km 0+754,00 w tym:
 Wykonanie nawierzchni jezdni asfaltowej szerokości 4,0 na całym odcinku objętym opracowaniem poprzez wykonanie:
 warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego w ilości 100 kg/m2 (gr. 4cm) od km 0+000,00 do km 0+754;
 warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego o gr. 3 cm od km 0+000,00 do km 0+754,00;
 Wykonanie jednostronnej warstwy podbudowy dolnej na poszerzeniu z gruntu stabilizowanego cementem o Rm=5 MPa gr. 15 cm o szer. 0,50 m od km km 0+000,00 do km 0+754,00;
 Wykonanie jednostronnej warstwy podbudowy górnej na poszerzeniu z kruszywa łamanego dolomitowego frakcji 0/31,5 mm gr. 15 cm o szer. 0,45m od km 0+000,00 do km 0+754,00
 Wykonanie obustronnego pobocza z kruszywa łamanego dolomitowego 0/31,5 mm o szer. 0,50 m i gr. 10 cm od km 0+000,00 do km 0+754,00;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.5.) Wartość części: 355713,12 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

8. Zakres robót budowlanych dla części 2 zamówienia budowa drogi gminnej na działce nr 534 i działce nr 553 w miejscowości Burzec obejmuje m.in. wykonanie robót budowlanych:
1) na działce nr 534 w miejscowości Burzec wykonanie robót na odcinku od km 0+000,00 do km 0+210,00, wykonanie robót na szerokość jezdni – 5,00 m oraz wykonanie obustronnych poboczy gruntowych kruszywem łamanym o szerokości – 0,75 m w tym:

 Roboty przygotowawcze w zakresie:
 Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, trasa dróg w terenie równinnym wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej;
 Frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 4 cm z przerzutem urobku w pobocza (włączenia do nawierzchni asfaltowych);
 Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) wraz z przerzutem urobku na pobocza i wywozem nadmiaru;
 Wykonanie podbudowy w zakresie:
 Koryta wykonywane mechanicznie gł. 30 cm w gruncie na całej szerokości jezdni i pod poszerzenie z odwozem nadmiaru urobku;
 Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie pod warstwy konstrukcyjne jezdni oraz poszerzenie;
 Podbudowy z piasku stabilizowanego cementem, warstwa o grubości po zagęszczeniu 15 cm pod nawierzchnię jezdni oraz poszerzenie;
 Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych dolomitowych 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 15 cm pod nawierzchnię jezdni oraz poszerzenie;
 Wykonanie robót nawierzchniowych w zakresie:
 Skropienie emulsją asfaltową, wykonanej podbudowy z kruszyw łamanych oraz istniejącej nawierzchni asfaltowej;
 Wyrównanie wykonanej podbudowy górnej oraz istniejącej nawierzchni asfaltowej mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową;
 Skropienie emulsją asfaltową warstwy wyrównawczej nawierzchni;
 Położenie warstwy ścieralnej;
 Wykonanie robót wykończeniowych w zakresie:
 Wykonanie obustronnych poboczy gruntowych kruszywem łamanym o szerokości 0,75 m i gr. 10 cm.
2) działce nr 553 w miejscowości Burzec wykonanie robót na odcinku od km 0+000,00 do km 0+160,00 wykonanie robót na szerokość jezdni – 4,50 m oraz wykonanie obustronnych poboczy gruntowych kruszywem łamanym o szerokości – 0,75 m, w tym:
 Roboty przygotowawcze w zakresie:
 Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych, trasa dróg w terenie równinnym wraz z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej;
 Frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 4 cm z przerzutem urobku w pobocza (włączenia do nawierzchni asfaltowych);
 Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) wraz z przerzutem urobku na pobocza i wywozem nadmiaru;
 Wykonanie podbudowy w zakresie:
 Koryta wykonywane mechanicznie gł. 30 cm w gruncie na całej szerokości jezdni i pod poszerzenie z odwozem nadmiaru urobku;
 Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie pod warstwy konstrukcyjne jezdni;
 Podbudowy z piasku stabilizowanego cementem, warstwa o grubości po zagęszczeniu 15 cm pod nawierzchnię jezdni;
 Warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych dolomitowych 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 15 cm pod nawierzchnię jezdni;
 Wykonanie robót nawierzchniowych w zakresie:
 Skropienie emulsją asfaltową, wykonanej podbudowy z kruszyw łamanych;
 Wyrównanie wykonanej podbudowy górnej oraz istniejącej nawierzchni asfaltowej mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową;
 Skropienie emulsją asfaltową warstwy wyrównawczej nawierzchni;
 Położenie warstwy ścieralnej;
 Wykonanie robót wykończeniowych w zakresie:
 Wykonanie obustronnych poboczy gruntowych kruszywem łamanym o szerokości – 0,75 m i gr. 10 cm.
 Montaż progu zwalniającego z tworzyw sztucznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233340-4 - Fundamentowanie ścieżek ruchu pieszego

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

4.5.5.) Wartość części: 334599,15 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 272261,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 362823,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 272261,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Drogowych – Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251746882

7.3.3) Ulica: al. Wojska Polskiego 61A

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 272261,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-29

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282556,95 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408581,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282556,95 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych - Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251746882

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 61A

7.3.4) Miejscowość: Łuków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282556,95 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-29
2025-10-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane