Wykonanie instalacji radiotelefonu w pojazdach służbowych wykorzystywanych w jednostkach organizacyjnych Policji garnizonu opolskiego
Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00508424
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00508424/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-10-31 11:26
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08e07585-d5fb-452e-8d6c-d2eec33373b9
- Identyfikator
- 7540003537
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00508424 z dnia 2025-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie instalacji radiotelefonu w pojazdach służbowych wykorzystywanych w jednostkach organizacyjnych Policji garnizonu opolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531125704
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Korfantego 2
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-077
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@op.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://opolska.policja.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11934351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie instalacji radiotelefonu w pojazdach służbowych wykorzystywanych w jednostkach organizacyjnych Policji garnizonu opolskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08e07585-d5fb-452e-8d6c-d2eec33373b9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00508424
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00095400/38/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.14 Wykonanie instalacji w pojazdach służbowych garnizonu opolskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00488068
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WS-ZF.2380.80.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 68200,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji radiotelefonów w 31 pojazdach służbowych wykorzystywanych w jednostkach organizacyjnych Policji garnizonu opolskiego.
Zakres prac został określony w załączniku do wzoru umowy, tj w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i wykazie pojazdów do wykonania instalacji samochodowych, stanowiącym załącznik do SWZ.
Zamawiający udostępni do oględzin przykładowe pojazdy (5 szt.) w dniu 24.10.2025 r. w godz. 9:00-11:00 na parkingu Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu przy ul. Korfantego 2. Chęć uczestnictwa należy zgłosić na e-mail i telefon podany w specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 51311000-5 - Usługi instalowania urządzeń radiowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2025-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |