Zakup w formie leasingu operacyjnego samochodu służbowego osobowo-transportowego na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Lipsko.
Miasto i Gmina Lipsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00508793
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00508793/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-31 12:33
- Lokalizacja
- Lipsko, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-150f0467-fa98-4195-b0e8-584c4a350645
- Identyfikator
- 5090066174
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00508793 z dnia 2025-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup w formie leasingu operacyjnego samochodu służbowego osobowo-transportowego na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Lipsko.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Lipsko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 2
1.5.2.) Miejscowość: Lipsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@lipsko.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lipsko.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
pzp@lipsko.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup w formie leasingu operacyjnego samochodu służbowego osobowo-transportowego na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Lipsko.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-150f0467-fa98-4195-b0e8-584c4a350645
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00508793
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00111270/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Zakup w formie leasingu operacyjnego samochodu służbowego osobowo-transportowego na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Lipsko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00419394
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGS. 271.9.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup w formie leasingu operacyjnego, fabrycznie nowego samochodu osobowo-transportowego z możliwością wykupu na potrzeby Urzędu Miasta i Gminy Lipsko. Pojazd musi być fabrycznie nowy (rok produkcji: 2024 lub nowszy), nieużywany, kompletny oraz wolny od wad technicznych i prawnych. Do dostarczonego samochodu muszą być dołączone stosowne dokumenty świadczące o spełnieniu wszystkich stosownych norm i wytycznych, które w/w samochód powinien spełniać przed dopuszczeniem go do użytkowania.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ, dotyczący minimalnych wymagań w zakresie parametrów, wyposażenia i serwisu samochodu wymaganych przez Zamawiającego. Wskazane w powyższym załączniku parametry techniczne należy traktować jako wymagane minimum, co oznacza, że Wykonawca może zaoferować pojazd o lepszych i wyższych parametrach.
3. Wykonanie zamówienia oraz jego realizacja nastąpi zgodnie z postanowieniami zawartymi w specyfikacji warunków zamówienia oraz projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34136100-0 - Lekkie samochody półciężarowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
66114000-2 - Usługi leasingu finansowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta z ceną, która przewyższa dostępne środki budżetowe przeznaczone na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć wskazanej wyżej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Mając na względzie powyższe okoliczności uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 461940,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 461940,01 PLN
| 2025-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |