Zakup i dostawa stacji lutowniczych do naprawy układów scalonych – 11 szt.
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00509420
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00509420/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-10-31 14:37
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7970a49-3626-49b2-98fe-15144b99291c
- Identyfikator
- 7962234609
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00509420 z dnia 2025-10-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa stacji lutowniczych do naprawy układów scalonych
– 11 szt.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670897379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 37/59
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.kwp@ra.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mazowiecka.policja.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa stacji lutowniczych do naprawy układów scalonych– 11 szt.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7970a49-3626-49b2-98fe-15144b99291c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00509420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-10-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058306/41/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.24 Zakup i dostawa stacji lutowniczych do naprawy układów scalonych - 11 szt.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00493674
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 62/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 341605,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa stacji lutowniczych do naprawy układów scalonych – 11 szt.
1. Zamawiający wymaga aby dostarczony sprzęt był:
a) fabrycznie nowy, nie używany, gotowy do użycia, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych,
b) nie toczy się żadne postępowanie, którego przedmiotem jest oferowane urządzenie,
c) zapakowany w oryginalne, bezzwrotne opakowania odpowiadające normom europejskim w zakresie utylizacji
d) posiada oznakowanie (certyfikat) CE – Conformite Europeene.
2. Miejsce dostawy:
Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu
Ul. 11 Listopada 37/59
26-600 Radom
3. Dostarczenie przez wykonawcę zamówionego sprzętu odbędzie się w dostawie jednorazowej.
4. Zamawiający nie dopuszcza częściowych dostaw sprzętu.
5. Zamawiający wymaga aby na oferowany sprzęt okres udzielonej gwarancji był nie krótszy niż 24 miesiące.
6. Producent dostarczonego sprzętu musi posiadać autoryzowany serwis gwarancyjny
i pogwarancyjny z siedzibą w Polsce.
7. Oferowany sprzęt musi posiadać certyfikat zgodności CE świadczący o zgodności dostarczonego sprzętu z europejskimi warunkami bezpieczeństwa.
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
1) załączniku nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy - stanowiący integralną część
Formularza ofertowego.
2) załączniku nr 2 do SWZ – projektowane postanowienia umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym przez zamawiającego terminie tj. do dnia 31.10.2025 r., do godziny 10:00 nie złożona została żadna oferta.SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający – Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) zawiadamia, że postępowanie zostało unieważnione.Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt. 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym przez zamawiającego terminie tj. do dnia 31.10.2025 r., do godziny 10:00 nie złożona została żadna oferta.
| 2025-10-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |