Zakup samochodu 9 - osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami fizycznymi
GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00510010
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00510010/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-03 08:34
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ec60a9c-bc4e-4e9f-a1fa-cece4b1096ea
- Identyfikator
- 9261000601
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00510010 z dnia 2025-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu 9 - osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami fizycznymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROSNO ODRZAŃSKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68/410 9700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krosnoodrzanskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.krosnoodrzanskie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosnoodrzanskie/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu 9 - osobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami fizycznymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ec60a9c-bc4e-4e9f-a1fa-cece4b1096ea
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00510010
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00034317/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Zakup samochodu na potrzeby Warsztatów Terapii Zajęciowej w Krośnie Odrzańskim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00488181
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.66.2025.RS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego samochodu 9 osobowego przeznaczonego do dowożenia osób z niepełnosprawnościami na rehabilitację społeczną i zawodową prowadzoną przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Krośnie Odrzańskim. Oferowany samochód musi być fabrycznie nowy, nieuszkodzony, bezwypadkowy, sprawny technicznie, pozbawiony wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych. Rok produkcji samochodu – 2025. Kolor nadwozia – szary. Samochód o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony spełniający wymagania normy EURO 6 oraz posiadać świadectwo homologacji pojazdu przebudowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych opisanych w niniejszym postępowaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34114000-9 - Pojazdy specjalne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”. W prowadzonym postępowaniu nie złożono ofert. Postępowanie zostało unieważnione.| 2025-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |