Usługa badania i oceny jakości węgla w wybranych lokalizacjach

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00510258
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00510258/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-03 09:37
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74270562-21d6-4cfa-aac3-da6c8ffee4ec
Identyfikator
5260002004
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Techniczne usługi badawcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00510258 z dnia 2025-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa badania i oceny jakości węgla w wybranych lokalizacjach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012199305

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stawki 2B

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-193

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@rars.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rars.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

rars.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


rezerwy strategiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa badania i oceny jakości węgla w wybranych lokalizacjach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74270562-21d6-4cfa-aac3-da6c8ffee4ec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00510258

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00095933/24/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.39 Badanie i ocena jakości węgla w wybranych lokalizacjach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BPzp.271.95.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na pobraniu próbek do badań oraz przeprowadzeniu badań jakościowych surowca zgromadzonego na zwałach należących do Zamawiającego, zlokalizowanych na terenie województw: mazowieckiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje: wykonanie usługi pobrania prób surowca ze zwałów do badań jakościowych sposobem ręcznego pobrania próbek pierwotnych z pryzmy z wykopanych dołków, zgodnie z normą PN-G-04502:2014 oraz wykonanie badań jakościowych oddzielnie dla każdej pryzmy przez certyfikowane laboratorium dla parametrów:
Sortyment (mm) 0-55
podział na następujące frakcje:
 powyżej 50 mm,
 25–50 mm,
 8–25 mm,
 5–8 mm,
 0–5 mm,
 wartość opałowa (kcal/kg),
 zawartość substancji lotnych (%),
 zawartość popiołu w stanie roboczym (%),
 zawartość siarki w stanie roboczym (%),
 zawartość całkowita wilgoci w stanie roboczym (%);

4.5.3.) Główny kod CPV: 71632000-7 - Techniczne usługi badawcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie do składania ofert tj. do dnia 03.11.2025 r. do godz. 9:00 nie złożono żadnej oferty, w związku z powyższym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2025-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi