Przebudowa drogi do gruntów rolnych w ramach zadania „I etap modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych Juszczyna do Trzebini w km 0+000 - 0+998 dz. ewid. nr. 3722, 3724, 1528

Gmina Radziechowy-Wieprz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00482872
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00482872/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-03 14:17
Lokalizacja
Radziechowy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e24e5b18-2fb0-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
5532468835
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógUsługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

Wykonawcy

1 przyznane

KAMIL DROŻDŻMilówka, PL · lot 0
995 070 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00482872 z dnia 2024-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi do gruntów rolnych w ramach zadania „I etap modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych Juszczyna do Trzebini w km 0+000 - 0+998 dz. ewid. nr. 3722, 3724, 1528

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radziechowy-Wieprz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wieprz 700

1.5.2.) Miejscowość: Radziechowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-381

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@radziechowy-wieprz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radziechowy-wieprz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e24e5b18-2fb0-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi do gruntów rolnych w ramach zadania „I etap modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych Juszczyna do Trzebini w km 0+000 - 0+998 dz. ewid. nr. 3722, 3724, 1528

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e24e5b18-2fb0-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00482872

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030826/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi do gruntów rolnych w ramach zadania „I etap modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych Juszczyna do Trzebini w km 0+000 - 0+998 dz. ewid. nr. 3722, 3724, 1528

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377999

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi do gruntów rolnych w ramach zadania „I etap modernizacji drogi dojazdowej do gruntów rolnych Juszczyna do Trzebini w km 0+000 - 0+998 dz. ewid. nr. 3722, 3724, 1528
Przebudowa ulicy odbywać się będzie po istniejącym śladzie, nie przewiduje się nowych wykupów terenu. Projekt przewiduje wykorzystanie terenu zabudowanego już nawierzchnią istniejącą.
Długość modernizowanego odcinka
0+000 do 0+998 szer. 3,00m
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: DOKUMENTACJA PROJEKTOWA, stanowiąca załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
3.4. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do niniejszej SWZ – wzór umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

77000000-0 - Usługi rolnicze, leśne, ogrodnicze, hydroponiczne i pszczelarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 995070,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1502548,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 995070,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MET-KAM Kamil Drożdż

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532514179

7.3.4) Miejscowość: MILÓWKA

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 995070,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30
2024-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane