Badania i przeglądy techniczne, naprawy, okresowa obsługa techniczna, dokonywanie remontów głównych z wymianą części i mat. eksploat. oraz naprawy zabudów śmieciarek, urządzeń hakowych i bramowych.

Inowrocławska Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Inowrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00511235
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00511235/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-03 12:28
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2d929205-790a-4c64-8ec1-b3970fc21962
Identyfikator
5562766247
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi kontroli technicznej samochodówUsługi w zakresie napraw samochodówUsługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługiCzęści i akcesoria do pojazdów i silników do nichUsługi w zakresie napraw i konserwacji ciężarówekUsługi w zakresie napraw i konserwacji samochodówUsługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów

Wykonawcy

1 przyznane

BFE EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL · lot 2
632 699,7 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00511235 z dnia 2025-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Badania i przeglądy techniczne, naprawy, okresowa obsługa techniczna, dokonywanie remontów głównych z wymianą części i mat. eksploat. oraz naprawy zabudów śmieciarek, urządzeń hakowych i bramowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Inowrocławska Gospodarka Komunalna i Mieszkaniowa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Inowrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365991108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.bysikiewicz@igkim.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.igkim.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://igkim.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zbieranie odpadów, transport drogowy, wynajem i zarządzanie, inne.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Badania i przeglądy techniczne, naprawy, okresowa obsługa techniczna, dokonywanie remontów głównych z wymianą części i mat. eksploat. oraz naprawy zabudów śmieciarek, urządzeń hakowych i bramowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d929205-790a-4c64-8ec1-b3970fc21962

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00511235

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00379035

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPZ.18/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Badania techniczne pojazdów, ciągników, zamiatarki, przyczep oraz beczek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Wykaz pojazdów, ciągników, zamiatarki, przyczep oraz beczek (obejmujący markę, rok produkcji, przebieg/ładowność) oraz wykaz usług objętych przedmiotem zamówienia i ich przewidywana/ szacunkowa ilość (zapotrzebowanie roczne) określa załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71631200-2 - Usługi kontroli technicznej samochodów

4.5.5.) Wartość części: 3016,24 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie kompleksowych usług polegających na dokonywaniu przeglądów technicznych, napraw wynikających z przeglądów technicznych i z eksploatacji oraz napraw powstałych w wyniku awarii, okresowej obsłudze technicznej oraz dokonywaniu remontów głównych wraz z wymianą części i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów, ciągników, zamiatarki.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Wykaz pojazdów, ciągników, zamiatarki (obejmujący markę, rok produkcji, przebieg/ładowność) oraz wykaz usług (napraw) objętych przedmiotem zamówienia i ich przewidywana/ szacunkowa ilość (zapotrzebowanie roczne) określa załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 50112100-4 - Usługi w zakresie napraw samochodów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50100000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów i podobnego sprzętu oraz podobne usługi

34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

50114000-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji ciężarówek

50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów

4.5.5.) Wartość części: 316042,11 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa zabudów śmieciarek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Wykaz zabudów śmieciarek (obejmujący markę, rok produkcji, przebieg/ładowność) oraz wykaz usług (napraw) objętych przedmiotem zamówienia i ich przewidywana/ szacunkowa ilość (zapotrzebowanie roczne) określa załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 50116000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów

4.5.5.) Wartość części: 517290 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa zabudowy urządzenia hakowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Wykaz urządzenia hakowego (obejmujący markę, rok produkcji, przebieg/ładowność) oraz wykaz usług (napraw) objętych przedmiotem zamówienia i ich przewidywana/ szacunkowa ilość (zapotrzebowanie roczne) określa załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 50116000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów

4.5.5.) Wartość części: 35000 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa zabudów urządzeń bramowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym warunki i wymagania realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Wykaz urządzeń bramowych (obejmujący markę, rok produkcji, przebieg/ładowność) oraz wykaz usług (napraw) objętych przedmiotem zamówienia i ich przewidywana/ szacunkowa ilość (zapotrzebowanie roczne) określa załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 50116000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów

4.5.5.) Wartość części: 165000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 632699,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 632699,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 632699,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BFE EUROPE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5542978213

7.3.3) Ulica: Wapienna 4/6

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 632699,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

2025-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi