Dostawa fabrycznie nowych zestawów komputerowych z akcesoriami i oprogramowaniem wraz z uruchomieniem i konfiguracją dla Instytucji Pośredniczącej Aglomeracji Wałbrzyskiej

Instytucja Pośrednicząca Aglomeracji Wałbrzyskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00512260
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00512260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-03 15:24
Lokalizacja
Wałbrzych, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26c9ba4c-3b3f-4140-aa8d-2f4628314451
Identyfikator
8862986061
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różny sprzęt komputerowySystemy operacyjneUrządzenia komputeroweKomputer biurkowy

Wykonawcy

1 przyznane

"E-TECH" JACEK SÓJKA SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL · lot 0
170 893,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00512260 z dnia 2025-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowych zestawów komputerowych z akcesoriami i oprogramowaniem wraz z uruchomieniem i konfiguracją dla Instytucji Pośredniczącej Aglomeracji Wałbrzyskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytucja Pośrednicząca Aglomeracji Wałbrzyskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360712256

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 23a, Wałbrzych

1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 74 84 74 150

1.5.8.) Numer faksu: 74 84 74 150

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ipaw@ipaw.walbrzych.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ipaw.walbrzych.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26c9ba4c-3b3f-4140-aa8d-2f4628314451

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa fabrycznie nowych zestawów komputerowych z akcesoriami i oprogramowaniem wraz z uruchomieniem i konfiguracją dla Instytucji Pośredniczącej Aglomeracji Wałbrzyskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26c9ba4c-3b3f-4140-aa8d-2f4628314451

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00512260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00111096/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem (ok. 32 sztuki)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Pomoc Techniczna FEDS 2021-2027 IP ZIT AW - FST koszty wdrażania w roku 2025” nr FEDS.12.01-IZ.00-0001/25 w ramach Priorytetu nr 12 „Pomoc Techniczna FST” Działania nr 12.01 „Pomoc Techniczna FST” Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00435029

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPAW/TP/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 145267,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych zestawów komputerowych z akcesoriami i oprogramowaniem wraz z uruchomieniem i konfiguracją w siedzibie Instytucji Pośredniczącej Aglomeracji Wałbrzyskiej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z minimalnymi parametrami technicznymi został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48620000-0 - Systemy operacyjne

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

30213300-8 - Komputer biurkowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170893,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170893,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170893,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "e-Tech" Jacek Sójka Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100471920

7.3.3) Ulica: Nowa 29/31

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 90-030

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170893,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy