„Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bolimowie w roku szkolnym 2025/2026”
GMINA BOLIMÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00512305
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00512305/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-03 15:38
- Lokalizacja
- Bolimów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85e583f4-34a5-48fa-9923-88766ce7f9d9
- Identyfikator
- 8361538156
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowychProdukty mleczarskieOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinneRyby przetworzone i konserwowaneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneOwoce, warzywa i podobne produktyZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechyProdukty rolnictwa i ogrodnictwa
Wykonawcy
5 przyznanych
ROMAN JODŁOWSKIBolimów, PL · lot 0
4779,8 PLNROMAN JODŁOWSKIBolimów, PL · lot 1
23 091 PLNROMAN JODŁOWSKIBolimów, PL · lot 2
66 302,2 PLNROMAN JODŁOWSKIBolimów, PL · lot 3
57 774,7 PLNROMAN JODŁOWSKIBolimów, PL · lot 4
50 289,1 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00512305 z dnia 2025-11-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bolimowie w roku szkolnym 2025/2026”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOLIMÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147863
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łowicka 9
1.5.2.) Miejscowość: Bolimów
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-417
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 468380305
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug.sekretariat@bolimow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bolimow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-85e583f4-34a5-48fa-9923-88766ce7f9d91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bolimowie w roku szkolnym 2025/2026”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85e583f4-34a5-48fa-9923-88766ce7f9d9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00512305
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045364/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bolimowie w roku szkolnym 2025/2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00346386
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GRP.271.21.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 - Produkty przemiału ziaren, skrobi i produktów skrobiowychPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów przemiału ziaren, skrobi i produktów skrobiowych. Rodzaj i szacunkową ilość artykułów objętych przedmiotem zamówieniem oraz szczegółowy opis i warunki realizacji zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych
4.5.5.) Wartość części: 4779,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – Produkty mleczarskiePrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów mleczarskich.
Rodzaj i szacunkową ilość artykułów objętych przedmiotem zamówieniem oraz szczegółowy opis i warunki realizacji zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie
4.5.5.) Wartość części: 23091,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3 – Różne produkty spożywcze, jaja, oleje i tłuszcze zwierzęce oraz ryby przetworzone i konserwowanePrzedmiotem zamówienia jest dostawa różnych produktów spożywczych, jaja, oleju i tłuszczów zwierzęce oraz ryb przetworzonych i konserwowanych.
Rodzaj i szacunkową ilość artykułów objętych przedmiotem zamówieniem oraz szczegółowy opis i warunki realizacji zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane
4.5.5.) Wartość części: 66302,20 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 4 – Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsnePrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych.
Rodzaj i szacunkową ilość artykułów objętych przedmiotem zamówieniem oraz szczegółowy opis i warunki realizacji zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
4.5.5.) Wartość części: 57774,70 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 5 – Owoce, warzywa, ziemniaki, orzechy i produkty podobnePrzedmiotem zamówienia jest dostawa owoców, warzyw, ziemniaków, orzechów i innych produktów podobnych.
Rodzaj i szacunkową ilość artykułów objętych przedmiotem zamówieniem oraz szczegółowy opis i warunki realizacji zamówienia określa Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
03100000-2 - Produkty rolnictwa i ogrodnictwa
4.5.5.) Wartość części: 50289,10 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4779,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4779,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4779,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Handel Artykułami Ogólnospożywczymi - Roman Jodłowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 750361792
7.3.3) Ulica: ul. Władysława Stroynowskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Bolimów
7.3.5) Kod pocztowy: 99-417
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4779,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-02 do 2026-07-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 23091,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23091,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 23091,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Handel Artykułami Ogólnospożywczymi - Roman Jodłowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 750361792
7.3.3) Ulica: ul. Władysława Stroynowskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Bolimów
7.3.5) Kod pocztowy: 99-417
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 23091,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-02 do 2026-07-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66302,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66302,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66302,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Handel Artykułami Ogólnospożywczymi - Roman Jodłowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 750361792
7.3.3) Ulica: ul. Władysława Stroynowskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Bolimów
7.3.5) Kod pocztowy: 99-417
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66302,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-02 do 2026-07-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57774,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57774,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57774,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Handel Artykułami Ogólnospożywczymi - Roman Jodłowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 750361792
7.3.3) Ulica: ul. Władysława Stroynowskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Bolimów
7.3.5) Kod pocztowy: 99-417
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57774,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-02 do 2026-07-31Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 50289,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50289,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 50289,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Handel Artykułami Ogólnospożywczymi - Roman Jodłowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 750361792
7.3.3) Ulica: ul. Władysława Stroynowskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Bolimów
7.3.5) Kod pocztowy: 99-417
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50289,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-09-02 do 2026-07-31| 2025-11-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |