Wykonanie rozbiórki nawierzchni utwardzonych dwóch boisk zlokalizowanych przy al. Kumanieckiego i ul. Żupniczej w Warszawie.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00483110
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00483110/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-03 15:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44386c29-333e-4176-88ba-514e3a2cd9dc
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

IWONA ŁAPIŃSKAWarszawa, PL · lot 0
217 710 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483110 z dnia 2024-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie rozbiórki nawierzchni utwardzonych dwóch boisk zlokalizowanych przy al. Kumanieckiego i ul. Żupniczej w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Walewska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.zgnpragapld.pl/tryb_podstawowy_bez_negocjacji.html/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie rozbiórki nawierzchni utwardzonych dwóch boisk zlokalizowanych przy al. Kumanieckiego i ul. Żupniczej w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44386c29-333e-4176-88ba-514e3a2cd9dc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483110

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027595/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.45 Roboty rozbiórkowe nawierzchni utwardzonych dwóch boisk zlokalizowanych przy al. Kumaniewskiego i ul. Żupniczej w Warszawie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00408632

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/Rb/39/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 330104,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia przedmiotowego postępowania jest wykonanie rozbiórki nawierzchni utwardzonych dwóch boisk zlokalizowanych przy al. Kumanieckiego
i ul. Żupniczej w Warszawie.
2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) roboty rozbiórkowe,
2) dostawę wraz z rozplantowaniem ziemi urodzajnej.
3. Zakres prac określa:
1) opisem przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 12 do niniejszej SWZ
2) STWIOR stanowiący załącznik nr 11 do niniejszej SWZ.
4. Zamawiający oświadcza, że jest uprawniony do dysponowania nieruchomością na cele budowlane przy:
1) al. Kumanieckiego w obrębie ewidencyjnym 3-06-01 na terenie oznaczonym geodezyjnie jako działka nr 13/1,
2) ul. Żupniczej w obrębie ewidencyjnym 3-02-05 na terenie oznaczonym geodezyjnie jako działka nr 3 oraz w obrębie ewidencyjnym 3-02-02 na terenie oznaczonym geodezyjnie jako działka nr 16.
5. Informacja o wizji lokalnej:
1) Zamawiający nie warunkuje możliwości złożenia oferty od udziału wykonawcy w wizji lokalnej. Zamawiający umożliwia i zaleca przeprowadzenie, przed upływem terminu składania ofert, wizji lokalnej w celu wcześniejszego sprawdzenia warunków związanych z wykonaniem przedmiotu zamówienia. Zamawiający pozostawia do decyzji Wykonawcy dokonanie wizji lokalnej. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Przeprowadzenie wizji lokalnej może odbyć się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zainteresowany Wykonawca zobowiązany będzie przesłać z wyprzedzeniem co najmniej dwóch dni roboczych proponowany termin przeprowadzenia wizji lokalnej oraz wykaz osób (imię i nazwisko), które mają wziąć udział w wizji w formie elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje wyjaśnień podczas wizji lokalnej – wizja ma służyć okazaniu obiektów. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00 (termin wizji lokalnej ostatecznie wskaże Zamawiający).
2) W przypadku zgłoszenia przez jednego z Wykonawców prośby o odbycie wizji lokalnej, Zamawiający niezwłocznie powiadomi pozostałych wykonawców, o jej terminie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217710,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217710,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowa HOSTA,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180601232

7.3.3) Ulica: ul. Płochocińska 35,

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-044

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217710 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane