Dostawa paliwa drzewnego - pelletu do Domu Pomocy Społecznej w Rokitnie nr 38 w 2026r. -postępowanie II

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ ROKITNO 38

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00512431
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00512431/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-03 17:45
Lokalizacja
Rokitno, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34c00023-5c75-498e-9090-d2ee12749d00
Identyfikator
5951170715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Paliwa drzewne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00512431 z dnia 2025-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliwa drzewnego - pelletu do Domu Pomocy Społecznej w Rokitnie nr 38 w 2026r. -postępowanie II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ ROKITNO 38

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 38

1.5.2.) Miejscowość: Rokitno

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-340

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.pinecka@dpsrokitno38.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wrota.lubuskie.pl/dps_rokitno_38/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34c00023-5c75-498e-9090-d2ee12749d00

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliwa drzewnego - pelletu do Domu Pomocy Społecznej w Rokitnie nr 38 w 2026r. -postępowanie II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34c00023-5c75-498e-9090-d2ee12749d00

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00512431

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00051039/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa paliwa drzewnego - pelletu do Domu Pomocy Społecznej w Rokitnie nr 38 w 2026r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS261/4/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 156000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostarczany pellet drzewny będzie posiadał normę jakościową DIN Plus lub ENplus A1 potwierdzoną każdorazowo przy dostawie stosownym certyfikatem.
Pellet ma spełniać następujące kryteria:
-wyprodukowany z trociny drzew iglastych – bez kory drzewnej
-średnica 6 mm (tolerancja +/-1 mm)
-wyprodukowany wyłącznie z trociny drzew iglastych – bez kory drzewnej
-wartość opałowa nie mniejsza niż 4,6 kWh/kg (około 16,5 MJ/kg)
-zawartość popiołu do 0,7 %
-wilgotność do 10%
-dostarczany pellet musi być przesiany, bez zanieczyszczeń oraz drobnych frakcji i trocin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09111400-4 - Paliwa drzewne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty z powodu braku środków.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341325,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341325,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

zakończono
2025-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy