Dostawa materiałów drogowych

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krośniewicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00512446
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00512446/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-03 18:29
Lokalizacja
Krośniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d01e3b91-1753-45e8-90ee-19558637f471
Identyfikator
7750000887
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Drogowe materiały konstrukcyjneMateriały chodnikowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00512446 z dnia 2025-11-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów drogowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krośniewicach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610028437

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Krośniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-340

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzgkim.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mzgkim.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d01e3b91-1753-45e8-90ee-19558637f471

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa materiałów drogowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d01e3b91-1753-45e8-90ee-19558637f471

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00512446

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00428838

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów drogowych dla Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Krośniewicach .
2. Szczegółowy opis asortymentu i ilości zawarte są w załączniku nr 5 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia materiałów spełniających obowiązujące (dla danych materiałów) normy dopuszczające je do obrotu, posiadających właściwy atest i aprobatę techniczną dopuszczającą do stosowania w budownictwie
4. Wykonawca musi zapewnić kompletność asortymentu. Wymagany asortyment musi być nowy i dobrej jakości. Wykonawca jest zobowiązany udzielić, co najmniej 12-miesięcznej gwarancji na dostarczony towar.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44113000-5 - Drogowe materiały konstrukcyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44113100-6 - Materiały chodnikowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2025-11-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy