Świadczenie usług zimowego utrzymania ulic, parkingów, dojazdów do budynków i altan śmietnikowych w sezonie zimowym 2025/2026, w podziale na 2 części
Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00512560
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00512560/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-04 07:40
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b895e5eb-afa1-4071-bf80-5ebb4bce8f7a
- Identyfikator
- 070019077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00512560 z dnia 2025-11-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług zimowego utrzymania ulic, parkingów, dojazdów do budynków i altan śmietnikowych w sezonie zimowym 2025/2026, w podziale na 2 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zgm.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b895e5eb-afa1-4071-bf80-5ebb4bce8f7a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług zimowego utrzymania ulic, parkingów, dojazdów do budynków i altan śmietnikowych w sezonie zimowym 2025/2026, w podziale na 2 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b895e5eb-afa1-4071-bf80-5ebb4bce8f7a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00512560
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042886/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Świadczenie usług w zakresie zimowego utrzymania dróg, schodów oraz dojść i dojazdów do śmietników i parkingów w obrębie nieruchomości zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00489244
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZGM_25_060_JK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia, jest wykonywanie usług w zakresie zimowego utrzymania ulic, parkingów, dojazdów do budynków i altan śmietnikowych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 2 części. Tereny nieruchomości objętych zamówieniem zlokalizowane są w granicach administracyjnych miasta Bielsko – Biała2. Część 1 zamówienia obejmuje nieruchomości o łącznej powierzchni 8600 m2 zlokalizowane w REJONIE I:
a) przedmiot zamówienia dla części 1 zamówienia został szczegółowo określony w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ,
b) szczegółowa lokalizacja nieruchomości dla części 1 zamówienia, została określona w załączniku nr 4 do SWZ – „Wykaz nieruchomości dla części 1 zamówienia –
Rejon I”
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 117467 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia, jest wykonywanie usług w zakresie zimowego utrzymania ulic, parkingów, dojazdów do budynków i altan śmietnikowych w sezonie zimowym 2025/2026 na terenach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 2 części. Tereny nieruchomości objętych zamówieniem zlokalizowane są w granicach administracyjnych miasta Bielsko – Biała.2. Część 2 zamówienia obejmuje nieruchomości o łącznej powierzchni 11206 m2 zlokalizowane w REJONIE II:
a) przedmiot zamówienia dla części 2 zamówienia został szczegółowo określony w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ,
b) szczegółowa lokalizacja nieruchomości dla części 2 zamówienia, została określona w załączniku nr 5 do SWZ – „Wykaz nieruchomości dla części 2 zamówienia – Rejon II”
4.5.3.) Główny kod CPV: 90620000-9 - Usługi odśnieżania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń
4.5.5.) Wartość części: 153073,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
| 2025-11-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |