Rozbudowa systemu do skanowania i zarządzania podatnościami

Komenda Główna Policji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00512574
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00512574/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-04 07:46
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce06e2f8-aadb-4ef5-ba66-88c78aba944c
Identyfikator
5213172762
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania zabezpieczającegoUsługi w zakresie wsparcia technicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00512574 z dnia 2025-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Rozbudowa systemu do skanowania i zarządzania podatnościami

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Główna Policji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012137497

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Puławska 148/150

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-624

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniakgp@policja.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.policja.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kgpolicja.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa systemu do skanowania i zarządzania podatnościami

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce06e2f8-aadb-4ef5-ba66-88c78aba944c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00512574

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00147450/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.40 Zamówienie na: "Zakup oprogramowania" udzielane w ramach odrębnych postępowań

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00453520

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 67/BŁiI/25/ESz

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 315479,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu do skanowania i zarządzania podatnościami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Po wszczęciu postępowania nastąpiła fundamentalna zmiana w specyfikacji produktu, którego dostawa była przedmiotem zamówienia. W wyniku tej zmiany, żaden z potencjalnych wykonawców nie jest w stanie dostarczyć produktu spełniającego kluczowe, obligatoryjne wymagania Policji, które precyzyjnie określały zakres funkcjonalny obejmujący skanowanie aplikacji webowych.W zaistniałej sytuacji, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na podst. art. 256 ustawy Pzp, co umożliwi ponowne wszczęcie procedury, w której przedmiot zamówienia zostanie dostosowany do aktualnej sytuacji rynkowej.
2025-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy