Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej i uzyskanie decyzji administracyjnych dla rozbudowy drogi gminnej 560417K ul. Komandosów w Niepołomicach
Gmina Niepołomice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00483132
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00483132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-03 15:19
- Lokalizacja
- Niepołomice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77f12ac2-b5ec-476e-b1fc-3923835ad51e
- Identyfikator
- 6831395375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483132 z dnia 2024-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej i uzyskanie decyzji administracyjnych dla rozbudowy drogi gminnej 560417K ul. Komandosów w Niepołomicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niepołomice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 13
1.5.2.) Miejscowość: Niepołomice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-005
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 122509468
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.topor@niepolomice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niepolomice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej i uzyskanie decyzji administracyjnych dla rozbudowy drogi gminnej 560417K ul. Komandosów w Niepołomicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77f12ac2-b5ec-476e-b1fc-3923835ad51e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050102/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej i uzyskanie decyzji administracyjnych dla rozbudowy drogi gminnej 560417K
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417805
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej wraz z przygotowaniem i pozyskaniem niezbędnych dokumentów przewidzianych obowiązującymi przepisami prawa do uzyskania zgody na wykonanie inwestycji rozbudowy drogi gminnej
Opis przedmiotu zamówienia:
Rozbudowa drogi gminnej 560417K ul. Komandosów w Niepołomicach na długości około 0,6 km
Szerokość jezdni 5,0 m oraz jednostronny chodnik o szerokości 1,8 metra. W ramach rozbudowy należy również zaprojektować odwodnienie, oświetlenie oraz elementy uspokojenia ruchu. Ruch rowerzystów w ruchu ogólnym P-27.
Zakres zamówienia zawiera załącznik "Opis Przedmiotu zamówienia" oraz załącznik graficzny będące załącznikami do SWZ.
Najpóźniej w dniu podpisania umowy Wykonawca , którego oferta została wybrana przedstawi harmonogram rzeczowo - finansowy. Harmonogram musi zawierać minimalne kroki milowe tzn. uzyskanie zaklauzulowanej mapy do celów projektowych, przedstawienie projektu koncepcyjnego, uzyskanie warunków branżowych, uzyskanie odstępstwa, operat wodnoprawny, decyzja środowiskowa, projekt budowlany, operaty podziałowe, złożenie materiałów do ZRiD, dokumentacja wykonawcza wraz z kosztorysami i przedmiarami, uzyskanie decyzji ZRID
Zamawiający nie określa, zgodnie z art. 95 Pzp, wymogu zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia z uwagi, iż charakter czynności, realizowanych w ramach niniejszego zamówienia nie uzasadnia wykonywania pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1976r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320 z późn. .zm. ) Samodzielną funkcję do projektowania mogą wykonywać wyłącznie osoby posiadające "uprawnienia budowlane". Uprawnienia budowlane przyznawane są imiennie. W związku z powyższym nie jest wymagane nawiązanie stosunku pracy pod kierownictwem pracodawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71355000-1 - Usługi pomiarowe
79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 216000,0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 516600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma ABS - Ochrona Środowiska Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6342441957
7.3.3) Ulica: ul. Wierzbowa 14
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-169
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 miesiące
| 2024-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |