Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baranowo

Gmina Baranowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00483156
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00483156/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-03 15:27
Lokalizacja
Baranowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19a7398f-c5ac-48f4-a85f-c1f41433a484
Identyfikator
7582164133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoOświetlenie zewnętrzne

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ SITNICKIMińsk Mazowiecki, PL · lot 0
409 524,51 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483156 z dnia 2024-09-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baranowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Baranowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668380

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 7

1.5.2.) Miejscowość: Baranowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-320

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 029 761 37 76

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@baranowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.baranowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-19a7398f-c5ac-48f4-a85f-c1f41433a484

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baranowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19a7398f-c5ac-48f4-a85f-c1f41433a484

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483156

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051611/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baranowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00420650

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FED.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 578168,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:

Realizacja zadania inwestycyjnego pn.: ,, Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baranowo’’
Zakres prac
Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Baranowo ma na celu poprawę jego efektywności energetycznej oraz przybliżenie jego parametrów do wymogów normy PN-EN 13201. W chwili obecnej na terenie gminy zainstalowane są oprawy sodowe o mocy 70W oraz o mocy 100W. Łączna ich moc wynosi 49,21 kW. Zakres prac obejmuje wymianę wszystkich 628 szt. istniejących opraw sodowych na energooszczędne oprawy LED o mocy 35-39 W i strumieniu świetlnym 149 lm/W z tolerancją +/- 5%, i temperaturze barwowej 5000K.
Oprawa musi posiadać certyfikaty ENEC, ENEC+, Zd4i, i ma spełniać wymogi programu Polski Ład „Rozświetlamy Polskę".
Instalowane oprawy oświetleniowe muszą gwarantować możliwość zdalnego sterowania bez dodatkowej modyfikacji oprawy.
Lampy powinny posiadać możliwość redukcji oświetlenia.
Oprawy te będą montowane na istniejących słupach i istniejących wysięgnikach rurowych fi 50mm
Uwaga: na załączonych mapach brak lokalizacji części lamp ujętych w przedmiarach które należy wymienić:
3) Brodowe Łąki – 14 szt. lamp
4) Zawady - 10 szt. lamp
Lokalizację wskaże Zamawiający.
Szczegółowy zakres robót określa:
1) Dokumentacja projektowo-kosztorysowa (wg załącznika nr 9 do SWZ),
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót (wg załącznika nr 10 do SWZ),
3) Przedmiary robót (wg załącznika nr 11 do SWZ).
Uwaga!
Utylizacja lamp jest po stronie Wykonawcy.
Sposób rozliczenia kontraktu - wynagrodzenie kosztorysowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 382342,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498223,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 409524,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Energo-Line Łukasz Sitnicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222191507

7.3.3) Ulica: Daszyńskiego 1/167

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409524,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane