Remont cząstkowy dróg powiatowych powiatu dąbrowskiego poprzez likwidację zaniżeń nawierzchni jezdni na przepustach oraz likwidację przełomów

ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00513789
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00513789/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-04 11:50
Lokalizacja
Dąbrowa Tarnowska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7a3132c-8f10-478d-aafe-0342faab46f6
Identyfikator
8711545689
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA KWIATKOWSKABusko Zdrój, PL · lot 0
344 953,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00513789 z dnia 2025-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy dróg powiatowych powiatu dąbrowskiego poprzez likwidację zaniżeń nawierzchni jezdni na przepustach oraz likwidację przełomów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DROGOWY W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851665284

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Warszawska 48

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146422500

1.5.8.) Numer faksu: 146422500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zddt.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zddt.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zdwdtarnowskiej

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Budownictwo drogowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont cząstkowy dróg powiatowych powiatu dąbrowskiego poprzez likwidację zaniżeń nawierzchni jezdni na przepustach oraz likwidację przełomów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7a3132c-8f10-478d-aafe-0342faab46f6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00513789

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00048728/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont cząstkowy dróg powiatowych powiatu dąbrowskiego poprzez likwidację zaniżeń nawierzchni jezdni na przepustach oraz likwidację przełomów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00432861

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDDT.271.19.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont cząstkowy dróg powiatowych powiatu dąbrowskiego poprzez likwidację zaniżeń nawierzchni jezdni na przepustach oraz likwidację przełomów. Remont cząstkowy realizowany będzie na następujących drogach powiatowych:
 DP1316K relacji Dąbrowa Tarnowska – Otfinów w miejscowości Dąbrowa Tarnowska,
 DP1328K relacji Dąbrowa Tarnowska – Smyków w miejscowości Szarwark,
 DP1323K relacji Czarkówka – Radgoszcz – Luszowice – Lipiny w miejscowości Lipiny, Luszowice i Radgoszcz
 DP1324K relacji Dąbrowa Tarnowska – Smyków – Nowa Jastrząbka w miejscowości Luszowice,
 DP1322K relacji Dąbrowa Tarnowska – Radomyśl Wielki w miejscowości Żdżary,
 DP1313K relacji Dąbrowa Tarnowska – Żelichów w miejscowości Olesno,
 DP1303K relacji Zawierzbie – Kozłów - Szczucin w miejscowości Wola Gręboszowska,
 DP1308K relacji Bolesław – Grady – Wola Mędrzechowska w miejscowości Bolesław i Grądy,
 DP1325K relacji Skrzynka – Mędrzechów w miejscowości Mędrzechów,
 DP1307K relacji Swarzów – Mędrzechów – Delastowice w miejscowości Swarzów,
 DP1317K relacji Szczucin – Maniów – Borki – Załuże – Wadowice Dolne w miejscowości Szczucin,
 DP1321K relacji Dąbrowa Tarnowska – Sutków w miejscowości Sutków
 DP1315K relacji Wielopole – Odporyszów – Breń w miejscowości Laskówka Chorąska
Szczegółowo lokalizację robót objętych niniejszym zamówienie przedstawia rysunek nr 1 „Lokalizacja” stanowiący element dokumentacji projektowej dołączonej do SWZ.

1) Zakres robót przewidzianych do wykonania w ramach likwidacji zaniżeń obejmował będzie:
 Frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni,
 Oczyszczenie ręczne nawierzchni drogowej,
 Skropienie emulsją asfaltową,
 Ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego AC16W (warstwa wiążąca)
 Ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego AC11S

Szczegółowo zakres robót dotyczący prac remontowych w zakresie likwidacji zaniżeń jezdni przedstawia załączony do SWZ przedmiar robót oraz rysunek nr 2 „Przekroje poprzeczne – likwidacja zaniżeń” dokumentacji projektowej.

2) Zakres robót przewidzianych do wykonania w ramach likwidacji przełomów obejmował będzie:
 Frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni,
 Rozebranie podbudowy z kruszywa,
 Wykonanie koryta pod nowe warstwy konstrukcyjne,
 Wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem 2,5 MPa – stabilizacja z dowozu,
 Wykonanie górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego,
 Wykonanie podbudowy z betonu asfaltowego AC22P
 Skropienie emulsją asfaltową,
 Ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego AC16W (warstwa wiążąca)
 Ułożenie nawierzchni z betonu asfaltowego AC11S

Szczegółowo zakres robót dotyczący prac remontowych w zakresie likwidacji przełomów jezdni przedstawia załączony do SWZ przedmiar robót oraz rysunek nr 3 „Przekroje poprzeczne – likwidacja przełomów” dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 347122,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 418197,52 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344953,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anna Kwiatkowska KWIAT-KOP Budownictwo Roboty Ziemne

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551045125

7.3.3) Ulica: C.K. Norwida 2

7.3.4) Miejscowość: Busko - Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 28-100

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344953,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane