Montaż instalacji klimatyzacji w budynku administracyjno-biurowym w Ujeździe przy ul. Kościelnej 24.

GMINA UJAZD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00514352
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00514352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-04 13:13
Lokalizacja
Ujazd, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-11426c34-4f9e-41c9-b965-5be9e8928eb2
Identyfikator
7732222057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

ARSEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
128 574,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00514352 z dnia 2025-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż instalacji klimatyzacji w budynku administracyjno-biurowym w Ujeździe przy ul. Kościelnej 24.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UJAZD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648014

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Kościuszki 6

1.5.2.) Miejscowość: Ujazd

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-225

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: (044) 71921 23 wew. 48

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ujazd.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.ujazd.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-11426c34-4f9e-41c9-b965-5be9e8928eb2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż instalacji klimatyzacji w budynku administracyjno-biurowym w Ujeździe przy ul. Kościelnej 24.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-11426c34-4f9e-41c9-b965-5be9e8928eb2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00514352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00019913/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Montaż instalacji klimatyzacji w budynku administracyjno- biurowym w Ujeździe, ul. Kościelna 24

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00415739

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BIF.271.1.15.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 131057,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż klimatyzacji dla inwestycji pn.: „Montaż instalacji klimatyzacji w budynku administracyjno-biurowym w Ujeździe przy ul. Kościelnej 24”. Szczegółowy zakres robót budowlanych określa projekt techniczny oraz przedmiar.
W ramach realizacji przedmiotowego zamówienia wykonane zostaną m.in.:
1) Kompleksowy montaż instalacji klimatyzacji w wybranych pomieszczeniach za pomocą urządzeń opartych na bazie systemu o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego VRF w układzie dwururowym.
2) Posadowienie jednostek zewnętrznych, zgodnie z projektem technicznym i zaleceniami konserwatora zabytków (Załącznik 1 do SWZ-OPZ).
3) Doprowadzenie zasilania w energię elektryczną urządzeń
4) Montaż sterowników.
5) Wykonywanie w okresie gwarancji bezpłatnych przeglądów gwarancyjnych zamontowanych urządzeń z częstotliwością wymaganą według kart gwarancyjnych zamontowanych urządzeń, nie rzadziej jednak niż raz do roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 11

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128574,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 243540,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 128574,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARSEM SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9472005802

7.3.3) Ulica: KACZEŃCOWA 9

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 91-214

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 128574,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane