"Budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej bez numeru (dawna DW374) łączącego ul. Piastowską w Jaworze z miejscowością Zębowice, gmina Paszowice."

GMINA PASZOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00514475
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00514475/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-04 13:28
Lokalizacja
Paszowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c69b0628-c517-4228-b78f-f89fcce2ea55
Identyfikator
6951399944
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlaneInstalowanie znaków drogowychLatarnie

Wykonawcy

2 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO I EKOLOGICZNEGO LIBRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSokola 24, PL · lot 0
302 932,52 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO I EKOLOGICZNEGO LIBRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSokola 24, PL · lot 1
189 367,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00514475 z dnia 2025-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej bez numeru (dawna DW374) łączącego ul. Piastowską w Jaworze z miejscowością Zębowice, gmina Paszowice."

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PASZOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647423

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 137

1.5.2.) Miejscowość: Paszowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-411

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 0768706097

1.5.8.) Numer faksu: przetarg@paszowice.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@paszowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paszowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/paszowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej bez numeru (dawna DW374) łączącego ul. Piastowską w Jaworze z miejscowością Zębowice, gmina Paszowice."

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c69b0628-c517-4228-b78f-f89fcce2ea55

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00514475

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00000714/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 "Budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej bez numeru (dawna DW374) łączącego ul. Piastowską w Jaworze z miejscowością Zębowice, gmina Paszowice."

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00456006

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.271.16.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 544000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 zakres przy drodze wojewódzkiej bez numeru (dawniej nr 374) dz. nr 33/17 obr. Zębowice : Przedmiotem inwestycji jest przebudowa drogi wojewódzkiej (dawna DW 374) polegającej na budowie chodnika przy tej drodze, składającego się z dwóch odcinków długości 157.38 m (chodnik nr 1) i 48.85 m (chodnik nr 2), realizowanego w ramach inwestycji pn. „Budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej bez numeru (dawna DW 374) łączącego ul. Piastowską w Jaworze z miejscowością Zębowice, gmina Paszowice, w obszarze działek nr 33/9 i 33/17 obręb nr 0012 Zębowice, gm. Paszowice, powiat
jaworski, województwo dolnośląskie.
Obiekty budowlane zostały zaliczone do XXV kategorii obiektu budowlanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

31527210-1 - Latarnie

4.5.5.) Wartość części: 332000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 zakres prac przy drodze gminnej dz. nr 33/13 obr. Zębowice: Przedmiotem inwestycji jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy drogi gminnej polegającej na budowie chodnika przy tej drodze, składającego się z dwóch odcinków długości 38.34 m (chodnik nr 1) i 28.34 m (chodnik nr 2), wprowadzenie Stałej Organizacji Ruchu realizowanego w ramach inwestycji pn. „Budowa chodnika przy drodze wojewódzkiej bez numeru (dawna DW 374) łączącego ul. Piastowską w Jaworze z miejscowością Zębowice, gmina Paszowice, w obszarze działek nr 33/13 obręb nr 0012 Zębowice, gm. Paszowice, powiat jaworski, województwo dolnośląskie.
Obiekty budowlane zostały zaliczone do XXV kategorii obiektu budowlanego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45000000-7 - Roboty budowlane

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

31527210-1 - Latarnie

4.5.5.) Wartość części: 212000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302932,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 457354,66 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302932,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Ekologicznego LIBRA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6951521747

7.3.4) Miejscowość: Sokola 24

7.3.5) Kod pocztowy: 59-411

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302932,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 189367,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326333,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 189367,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Ekologicznego LIBRA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6951521747

7.3.4) Miejscowość: Sokola 24

7.3.5) Kod pocztowy: 59-411

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 189367,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-15
2025-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane