„Budowa placu zabaw w miejscowości Bromierzyk”

GMINA STAROŹREBY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00515040
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00515040/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-04 14:49
Lokalizacja
Staroźreby, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a105023b-e08e-490e-9b18-4ce42e47e46d
Identyfikator
7743186342
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneWznoszenie ogrodzeńGotowe panele ogrodzeniowe

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ GMINY STAROŹREBY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStaroźreby, PL · lot 0
14 760 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00515040 z dnia 2025-11-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa placu zabaw w miejscowości Bromierzyk”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STAROŹREBY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 18

1.5.2.) Miejscowość: Staroźreby

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-440

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@starozreby.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starozreby.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa placu zabaw w miejscowości Bromierzyk”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a105023b-e08e-490e-9b18-4ce42e47e46d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00515040

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011754/31/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 „Budowa placu zabaw w miejscowości Bromierzyk”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00469529

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający jako jedyny wspólnik sprawuje nad Zakładem Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby kontrolę, polegającą
na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej, co
znajduje swoje odzwierciedlenie w akcie założycielskim spółki. W Zakładzie Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby sp.
z o. o. nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej tj.
Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby sp. z o. o. dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez
Zamawiającego – Gminę Staroźreby. Przedstawiony powyżej stan faktyczny wyczerpuje przesłanki przewidziane w art. 214
ust. 1 pkt 11 ustawy Pzp, na podstawie, którego możliwe jest udzielenie zamówienia publicznego własnej spółce
(zamówienia in house) w trybie z wolnej ręki.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.43.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający zleca wykonanie ogrodzenia na terenie placu zabaw w miejscowości Bromierzyk działka nr ew. 140 i 143.

Szczegółowy zakres prac obejmuje:
• wygrodzenie placu zabaw od otoczenia poprzez wykonanie na podmurówce ogrodzenia panelowego o wysokości 1,2 m na długości 75 mb;
• ogrodzenie wykonane z paneli z elementami z siatki o wysokości 1,2 m na słupkach stalowych z rur kwadratowych o grubości 1,2 mm obsadzonych w gruncie i obetonowanych, elementy ocynkowane zgrzewane;
• montaż furtki o szerokości co najmniej 1,2 m nieutrudniającą dostępu osobom ze szczególnymi potrzebami;
• montaż bramy wjazdowej dwuskrzydłowej wykonanej z paneli spójnych z ogrodzeniem
o wymiarach wysokość nie mniejsza niż 1,2 m oraz szerokość nie mniejsza niż 3,0 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

44231000-8 - Gotowe panele ogrodzeniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14760,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14760,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14760,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Staroźreby Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743254598

7.3.3) Ulica: Żwirki i Wigury 11

7.3.4) Miejscowość: Staroźreby

7.3.5) Kod pocztowy: 09-440

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14760,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-22

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-11-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane