Opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej wyposażenia 12 nieruchomości zarządzanych przez ZGM – Pabianice w instalację gazową

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00516025
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00516025/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-05 09:34
Lokalizacja
Pabianice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3113610f-f0fa-49f9-aa15-e082b9730d3d
Identyfikator
7310005774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania systemów grzewczychUsługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynkówUsługi nieruchomości mieszkalnychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi architektoniczne i podobnePrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

4 przyznane

MARCIN KACZMAREKŁódź, PL
MARCIN KACZMAREKŁódź, PL
MARCIN KACZMAREKŁódź, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00516025 z dnia 2025-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej wyposażenia 12 nieruchomości zarządzanych przez ZGM – Pabianice w instalację gazową

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470013843

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warzywna 6

1.5.2.) Miejscowość: Pabianice

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 42-22-59-285

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgm@zgm.pabianice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.pabianice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3113610f-f0fa-49f9-aa15-e082b9730d3d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej wyposażenia 12 nieruchomości zarządzanych przez ZGM – Pabianice w instalację gazową

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3113610f-f0fa-49f9-aa15-e082b9730d3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00516025

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00465547

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM.NZP.2422.11.2025.DR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej wyposażenia 12 nieruchomości zarządzanych przez ZGM – Pabianice w instalację gazową.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych wg. poniższego podziału:
część I – ul. Moniuszki 41, ul. Poniatowskiego 9, ul. Waryńskiego 6,
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
Załącznik nr 1 – Wzór umowy,
Załącznik nr 1.1 – Opisie Przedmiotu Zamówienia,
Załącznik nr 1.2 – Warunki techniczne wydane przez PSG dla części I,
Załącznik nr 1.6 – Skany map z projektowanymi trasami przebiegu przyłączy gazowych dla części I,
Załącznik nr 1.10 – Opinie kominiarskie dla części I,
Załącznik nr 7 – Formularz Ofertowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

70331000-0 - Usługi nieruchomości mieszkalnych

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 148840,45 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej wyposażenia 12 nieruchomości zarządzanych przez ZGM – Pabianice w instalację gazową.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych wg. poniższego podziału:
część II – ul. Armii Krajowej 27, ul. Mielczarskiego 10, ul. Zamkowa 66,
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
Załącznik nr 1 – Wzór umowy,
Załącznik nr 1.1 – Opisie Przedmiotu Zamówienia,
Załącznik nr 1.3 – Warunki techniczne wydane przez PSG dla części II,
Załącznik nr 1.7 – Skany map z projektowanymi trasami przebiegu przyłączy gazowych dla części II,
Załącznik nr 1.11 – Opinie kominiarskie dla części II,
Załącznik nr 7 – Formularz Ofertowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

70331000-0 - Usługi nieruchomości mieszkalnych

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 78479,51 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej wyposażenia 12 nieruchomości zarządzanych przez ZGM – Pabianice w instalację gazową.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych wg. poniższego podziału:
część III – ul. Kilińskiego 27, ul. Łąkowa 4, ul. Grabowa 26/28,
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
Załącznik nr 1 – Wzór umowy,
Załącznik nr 1.1 – Opisie Przedmiotu Zamówienia,
Załącznik nr 1.4 – Warunki techniczne wydane przez PSG dla części III,
Załącznik nr 1.8 – Skany map z projektowanymi trasami przebiegu przyłączy gazowych dla części III,
Załącznik nr 1.12 – Opinie kominiarskie dla części III,
Załącznik nr 7 – Formularz Ofertowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

70331000-0 - Usługi nieruchomości mieszkalnych

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 73067,13 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej dotyczącej wyposażenia 12 nieruchomości zarządzanych przez ZGM – Pabianice w instalację gazową.
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych wg. poniższego podziału:
część IV – ul. Partyzancka 52, ul. Pułaskiego 7, ul. Narutowicza 19,
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
Załącznik nr 1 – Wzór umowy,
Załącznik nr 1.1 – Opisie Przedmiotu Zamówienia,
Załącznik nr 1.5 – Warunki techniczne wydane przez PSG dla części IV,
Załącznik nr 1.9 – Skany map z projektowanymi trasami przebiegu przyłączy gazowych dla części IV,
Załącznik nr 1.13 – Opinie kominiarskie dla części IV,
Załącznik nr 7 – Formularz Ofertowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych

71251000-2 - Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynków

70331000-0 - Usługi nieruchomości mieszkalnych

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

4.5.5.) Wartość części: 108247,60 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 86800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 86800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARINSTAL MARCIN KACZMAREK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5070051519

7.3.4) Miejscowość: Leśmierz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARINSTAL MARCIN KACZMAREK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5070051519

7.3.4) Miejscowość: Leśmierz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54800 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54800 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 54800 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARINSTAL MARCIN KACZMAREK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5070051519

7.3.4) Miejscowość: Leśmierz

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 54800 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi