„Modernizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach”
GMINA LEONCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00483409
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00483409/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-04 08:30
- Lokalizacja
- Leoncin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e607fde-53dd-48ab-b23d-2b2b6d271dcd
- Identyfikator
- 5311666399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483409 z dnia 2024-09-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Głusku
z siedzibą w Nowych Grochalach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEONCIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270471
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 3
1.5.2.) Miejscowość: Leoncin
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-155
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@leoncin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://leoncin.bip.net.pl/?c=216
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e607fde-53dd-48ab-b23d-2b2b6d271dcd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Głuskuz siedzibą w Nowych Grochalach”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e607fde-53dd-48ab-b23d-2b2b6d271dcd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483409
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00413844
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.PN.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie przebudowy boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach. Obiekt usytuowany jest na działkach: nr ewid. 202/3, 200/9 obręb 0014 Nowe Grochale.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Planowana inwestycja obejmuje przebudowę istniejących boisk obejmująca przebudowę nawierzchni sportowej boisk oraz pozostałego terenu w bezpośrednim otoczeniu boiska, dostosowując do lokalizacji boiska do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Modernizacja boisk polegać będzie na przygotowaniu podłoża i ułożeniu nawierzchni sportowej – polipropylenowej z wrysowaniem linii boisk oraz zamontowaniu sprzętu. Dodatkowo zostanie wybudowana bieżnia oraz piaskownica skoczni w dal.
Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania robót w zakresie:
1) Mechaniczna rozbiórka istniejącej nawierzchni asfaltowej i betonowej
2) Wykonanie robót ziemnych.
3) Wykonanie warstw przepuszczalnych podbudowy pod obiekty sportowe (z warstwami filtracyjnymi, konstrukcyjnymi, wyrównującymi).
4) Niwelacja, ukształtowanie terenu przyległego do przebudowywanego boiska i bieżni.
5) Zabezpieczenie istniejącego uzbrojenia pod boiskiem i bieżnią.
6) Wykonanie warstw nawierzchni polipropylenowej boiska przepuszczalnych dla wody.
7) Wykonanie liniowania boisk.
8) Zakup i montaż urządzeń wyposażenia boisk.
9) Należy oddzielić różne nawierzchnie za pomocą obrzeży betonowych.
10) Przygotowanie dokumentów związanych z przekazaniem boisk do użytkowania.
Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu oraz zakres robót budowlanych:
1) Powierzchnia boisk wielofunkcyjnych:
a. 12,50 x 21,50 m = 268,75 m2
b. 18,00 x 29,50 m = 531,00 m2
2) Powierzchnia bieżni o wymiarach 65 x 3 m = 195 m2 oraz piaskownica skoczni w dal.
Szczegółowa charakterystyka poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia została opisana w załączniku nr 11 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 391140,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 487818,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 391140,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU CYMUŚ Rafał Janicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 837-167-41-97
7.3.4) Miejscowość: Śladów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-088
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 391140,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2024-09-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |