Rozbudowa i modernizacja systemów zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków poza aglomeracją Paradyż – Wymiana zasuw i hydrantów

GMINA PARADYŻ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00516305
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00516305/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-11-05 10:26
Lokalizacja
Paradyż, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b35961f-abbd-4150-818c-3519eaaad3a8
Identyfikator
7681716653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalacje mechaniczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty budowlaneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania ściekówRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00516305 z dnia 2025-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i modernizacja systemów zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków poza aglomeracją Paradyż – Wymiana zasuw i hydrantów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PARADYŻ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648267

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konecka 4

1.5.2.) Miejscowość: Paradyż

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-333

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 758-40-82

1.5.8.) Numer faksu: 44 758-40-24

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminaparadyz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminaparadyz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminaparadyz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa i modernizacja systemów zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków poza aglomeracją Paradyż – Wymiana zasuw i hydrantów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b35961f-abbd-4150-818c-3519eaaad3a8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00516305

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00060013/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków, wymiana zasuw, hydrantów i wodomierzy w Gminie Paradyż

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Inwestycja dofinansowana będzie z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, działanie B3.1.1. „Inwestycje w zrównoważoną gospodarkę wodno-ściekową na terenach wiejskich”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00419956

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana zasuw i hydrantów wg wykazu zgodnie
z załącznikami nr 2 i 3 do PFU.
Wymiana hydrantów sieciowych 102 szt.:
- wykonanie wykopu, demontaż istniejącego hydrantu zewnętrznego wraz z zasuwą;
- montaż zasuwy odcinającej przed hydrantem;
- montaż prostki i stopy kołnierzowej;
- montaż nowego hydrantu zewnętrznego nadziemnego DN80;
- prace porządkowe m.in. roboty ziemne z zagęszczeniem podłoża po zasypaniu wykopu;
- oznakowanie hydrantu znakiem przestrzennym zgodnie zasadami określonymi w Polskich
Normach.

Wymiana 40 szt. zasuw sieciowych:
- zasuwy- żeliwne kołnierzowe, posiadające Deklaracje zgodności, Atest ciśnieniowy PED,
Atest higieniczny PZH do wody pitnej,
- łączniki- rurowo-kołnierzowe zasuw,
- przedłużacze trzpienia zasuwy,
- skrzynki zasuw.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45350000-5 - Instalacje mechaniczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 797040,00 PLN

2025-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane