Odnowienie subskrypcji i serwisów na zintegrowane ze sobą rozwiązania firm Red Hat, IBM i VMware

Muzeum Narodowe w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00516637
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00516637/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-11-05 11:29
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7d39297e-be29-4ce5-bd51-422d83b7fb06
Identyfikator
6750004442
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wsparcia technicznego

Wykonawcy

1 przyznane

NETWORKERS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
242 714,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00516637 z dnia 2025-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odnowienie subskrypcji i serwisów na zintegrowane ze sobą rozwiązania firm Red Hat, IBM i VMware

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275961

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-062

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_publ@mnk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mnk.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odnowienie subskrypcji i serwisów na zintegrowane ze sobą rozwiązania firm Red Hat, IBM i VMware

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d39297e-be29-4ce5-bd51-422d83b7fb06

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00516637

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00145375/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Wznowienie serwisu macierzy isilon

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00455688

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EP.ZP.271.31.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 232797,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest odnowienie subskrypcji i serwisów na zintegrowane ze sobą rozwiązania firm Red Hat, IBM i Vmware.
Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, w tym:
a) wsparcie serwisowe dotyczące Macierzy IBM FlashSystem 7300 NVMe za okres 17.09.2025 r. do 16.09.2026 r.
b) 3 (trzy) subskrypcje Red Hat Enterprise Linux for Virtual Datacenters wraz ze wsparciem na poziomie Standard przez okres 12 miesięcy od dnia 01.12.2025 r.
c) dostawa nowych licencji VMware vSphere Enterprise Plus - 144 licencji na okres 12 miesięcy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242714,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 285483,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242714,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: networkers.pl Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120894740

7.3.3) Ulica: os. Centrum B 7

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-927

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242714,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi