Usługa badania rezonansem magnetycznym kręgosłupa, konsultacją lekarską, pakiet zabiegów rehabilitacyjnych w ramach projektu pn. „Zdrowy pracownik w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
Miasto Piotrków Trybunalski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00516812
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00516812/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-11-05 12:01
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61318095-60fa-4dd0-a433-4b9ed2493fde
- Identyfikator
- 7712798771
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi medyczne i podobne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00516812 z dnia 2025-11-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa badania rezonansem magnetycznym kręgosłupa, konsultacją lekarską, pakiet zabiegów rehabilitacyjnych w ramach projektu pn. „Zdrowy pracownik w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Piotrków Trybunalski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pasaż Karola Rudowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@piotrkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piotrkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/11970991.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa badania rezonansem magnetycznym kręgosłupa, konsultacją lekarską, pakiet zabiegów rehabilitacyjnych w ramach projektu pn. „Zdrowy pracownik w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61318095-60fa-4dd0-a433-4b9ed2493fde
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00516812
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
6. Zamówienie dotyczy projektu programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Projekt nr FELD.08.04-IZ.00-0107/24 pn. Zdrowy pracownik w Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00494122
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.39.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa badania rezonansem magnetycznym kręgosłupa (wybranego jednego odcinkatj. szyjnego, piersiowego lub lędźwiowego) dla 280 uczestników projektu tj. pracowników Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne
4.5.5.) Wartość części: 120574,53 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2:Usługa konsultacji z lekarzem, specjalistą ( w ramach potrzeb z neurochirurgiem, ortopedą, rehabilitantem) realizacja pakietu 5 zabiegów rehabilitacyjnych (sesji fizjoterapeutycznych trwających max. 45 min jedna) dla 280 uczestników projektu tj. pracowników Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85120000-6 - Usługi medyczne i podobne
4.5.5.) Wartość części: 166178,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
| 2025-11-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |