Wykonanie termomodernizacji budynku oraz modernizacja kotłowni Domu Pomocy Społecznej w Raszewach

Gmina Żerków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00483459
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00483459/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-04 08:43
Lokalizacja
Żerków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f96c16c7-43a3-404f-b2fb-d7a862be01ad
Identyfikator
6172098436
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Izolacja cieplnaTynkowanieInstalowanie kotłówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ MIZERNYŻerków, PL · lot 0
421 013,16 PLN
TOMASZ MIZERNYŻerków, PL · lot 1
199 748,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483459 z dnia 2024-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie termomodernizacji budynku oraz modernizacja kotłowni Domu Pomocy Społecznej w Raszewach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żerków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855475

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 5

1.5.2.) Miejscowość: Żerków

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-210

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627403024

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zerkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zerkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f96c16c7-43a3-404f-b2fb-d7a862be01ad

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie termomodernizacji budynku oraz modernizacja kotłowni Domu Pomocy Społecznej w Raszewach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f96c16c7-43a3-404f-b2fb-d7a862be01ad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483459

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062378/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Wykonanie termomodernizacji budynku oraz modernizacja kotłowni Domu Pomocy Społecznej w Raszewach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00417170

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPR.ZP.271.2.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje wykonanie termomodernizacji budynku Domu Pomocy Społecznej w Raszewach.
Zakres prac obejmuje:
- wykonanie termomodernizacji polegającej na izolacji cieplnej o powierzchni 818,721 m2 tj. docieplenia ścian przyziemia budynku płytami PIR grubości 12 cm oraz ścian kondygnacji styropianem grafitowym grubości 15 cm oraz położenie nowej elewacji z tynku mineralnego.
Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 8a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45410000-4 - Tynkowanie

4.5.5.) Wartość części: 385260,79 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje wykonanie modernizacji kotłowni w budynku Domu Pomocy Społecznej w Raszewach.
Zakres prac obejmuje:
- modernizację kotłowni polegającą na wymianie 2 kotłów gazowych o mocy 100 kW każdy na 2 nowe kondensacyjne kotły gazowe o mocy 49 kW każdy zasilane gazem ziemnym, wymianę zbiornika ciepłej wody użytkowej na nowy o pojemności 500 l, wymianę pomp oraz wymianę instalacji c.o. zasilającej grzejniki , instalacji ciepłej i zimnej wody użytkowej, instalacji elektrycznej, kanalizacyjnej i gazowej w obrębie kotłowni.
Szczegółowy zakres prac znajduje się w załączniku nr 8b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 169273,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 421013,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 421013,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 421013,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo- Handlowe Tomasz Mizerny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250806749

7.3.3) Ulica: Sierszew 1a

7.3.4) Miejscowość: Żerków

7.3.5) Kod pocztowy: 63-210

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 421013,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199748,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238105,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199748,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe Tomasz Mizerny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 250806749

7.3.3) Ulica: Sierszew 1a

7.3.4) Miejscowość: Żerków

7.3.5) Kod pocztowy: 63-210

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199748,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie współfinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w formie dotacji.
2024-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane