Bezpiecznie, bajkowo, kolorowo i zdrowo - nowoczesny plac zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 30 ul. E. Kokota 174 w Rudzie Śląskiej

MIASTO RUDA ŚLĄSKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00483478
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00483478/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-04 08:50
Lokalizacja
Ruda Śląska, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-907c6b36-2247-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
6412532399
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

1 przyznane

P.P.U. Hebex s.c. Ireneusz i Anna NoculakRuda Śląska, PL · lot 0
249 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483478 z dnia 2024-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Bezpiecznie, bajkowo, kolorowo i zdrowo - nowoczesny plac zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 30 ul. E. Kokota 174 w Rudzie Śląskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RUDA ŚLĄSKA

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Ruda Śląska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515840

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6

1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-709

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ruda-sl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rudaslaska.bip.info.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://rudaslaska.logintrade.net/zapytania_email,165588,502a276adc8858c36e00ba6a4f3b1160.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Bezpiecznie, bajkowo, kolorowo i zdrowo - nowoczesny plac zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 30 ul. E. Kokota 174 w Rudzie Śląskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-907c6b36-2247-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483478

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031048/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Budowa nowoczesnego placu zabaw przy MP30 - Bezpiecznie, bajecznie, kolorowo i zdrowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00351780

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AP.271.45.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa nowoczesnego placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 30 w Rudzie Śląskiej.
1. Zakres prac do wykonania obejmuje :
- rozbiórkę części urządzeń zabawowych i małej architektury,
- rozbiórkę ogrodzenia drewnianego placu zabaw,
- konserwację pozostałych urządzeń zabawowych 7 szt.,
- montaż mat przerostowych,
- dostawę i montaż 26 urządzeń zabawowych,
- dostawę i montaż elementów małej architektury (ławki 26 szt., kosze 8 szt., regulamin 1 szt.),
- dostawę i montaż ogrodzenia drewnianego placu zabaw,
- nawiezienie i rozplantowanie humusu,
- obsianie trawą,
- wywóz i utylizację odpadów budowlanych,
- inwentaryzację geodezyjną powykonawczą,
- roboty pomocnicze i towarzyszące.
Szczegóły w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 436650,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.U. Hebex s.c. Ireneusz i Anna Noculak

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Ireneusz Noculak, Anna Noculak - wspólnicy spółki cywilnej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 277468458

7.3.3) Ulica: Wyzwolenia 111

7.3.4) Miejscowość: Ruda Śląska

7.3.5) Kod pocztowy: 41-707

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie należy zrealizować w terminie do 3 miesięcy od dnia przekazania terenu budowy. Przekazanie terenu budowy nastąpi do 10 dni od daty zawarcia umowy.
2024-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane