Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Zasobami Bibliotecznymi w modelu SaaS, działającego w chmurze obliczeniowej

UNIWERSYTET MUZYCZNY FRYDERYKA CHOPINA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00517649
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00517649/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-05 14:07
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5345d053-c4d2-4bf1-a342-d1d828592936
Identyfikator
5250007715
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Biblioteczny system zarządzaniaPakiety oprogramowania bibliotecznegoUsługi wdrażania oprogramowaniaUsługi wsparcia technicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00517649 z dnia 2025-11-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Zasobami Bibliotecznymi w modelu SaaS, działającego w chmurze obliczeniowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MUZYCZNY FRYDERYKA CHOPINA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275702

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Okólnik 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-368

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@chopin.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chopin.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5345d053-c4d2-4bf1-a342-d1d828592936

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i wdrożenie Systemu Zarządzania Zasobami Bibliotecznymi w modelu SaaS, działającego w chmurze obliczeniowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5345d053-c4d2-4bf1-a342-d1d828592936

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00517649

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00133095/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.3 Dostawa, instalacja i wdrożenie systemu bibliotecznego, przeprowadzenie szkolenia oraz świadczenie usługi serwisowej wdrożonego systemu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Sztuka Dostępności” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00463845

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-16/09/2025/272/W/TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu do zarządzania zasobami bibliotecznymi w modelu SaaS w środowisku chmury obliczeniowej na potrzeby realizacji Projektu „Sztuka Dostępności” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Priorytetu 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działania 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:

1. dostawę i wdrożenie systemu do zarządzania zasobami bibliotecznymi,
2. świadczenie usługi w modelu SaaS w środowisku chmury obliczeniowej,
3. migrację danych z systemu bibliotecznego ALEPH,
4. bieżące wsparcie techniczne i serwisowe systemu,
5. zapewnienie ciągłości działania systemu,
6. dostarczenie wszelkich niezbędnych licencji do działania usługi.

Realizacja zamówienia będzie przebiegać w trzech etapach:

Etap 1: Opracowanie analizy przedwdrożeniowej.
Etap 2: Wdrożenie Systemu Zarządzania Zasobami Bibliotecznymi w chmurze obliczeniowej wraz z migracją danych z systemu ALEPH.
Etap 3: Usługa wsparcia technicznego, serwisowego oraz zapewnienia ciągłości działania Systemu Zarządzania Zasobami Bibliotecznymi w modelu SaaS wraz z przechowywaniem danych Zamawiającego na serwerach Wykonawcy (hosting) od daty podpisania protokołu odbioru etapu drugiego do dnia 31 grudnia 2028 roku, ze względu na termin zakończenia realizacji Projektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48161000-4 - Biblioteczny system zarządzania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48160000-7 - Pakiety oprogramowania bibliotecznego

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie przewidzianym na składanie ofert tj. do dnia 5 listopada 2025 do godz. 12:00 w przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.
2025-11-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy