Zakup i dostawa roślin oraz narzędzi i materiałów ogrodniczych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00517798
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00517798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-11-05 14:27
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b67be13d-b601-4daf-a0bb-b627925420db
- Identyfikator
- 7010040424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00517798 z dnia 2025-11-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa roślin oraz narzędzi i materiałów ogrodniczych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140700163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Białobrzeska 11
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-379
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgnochota.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnochota.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnochota.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność i współwłasność m.st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa roślin oraz narzędzi i materiałów ogrodniczych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b67be13d-b601-4daf-a0bb-b627925420db
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00517798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00082361/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Zakup i dostawa roślin oraz narzędzi ogrodniczych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00404479
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.260.41.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa (transport wraz z rozładunkiem) roślin oraz narzędzi i materiałów ogrodniczych (ziemia, kora) zgodnie z załączonymi wykazami. Realizacja zamówienia umożliwi przeprowadzenie nasadzeń roślin przez mieszkańców Dzielnicy Ochota.
2. Szczegółowy zakres oraz adresy dostaw określone zostały w Formularzu ceny stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
3. Dostawy będą realizowane etapowo, w terminach ustalonych z mieszkańcami. Terminy poszczególnych dostaw Zamawiający przekaże Wykonawcy po ustaleniu z poszczególnymi wspólnotami mieszkaniowymi.
4. Najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem każdej dostawy Zamawiający poinformuje Wykonawcę o terminie i adresie dostawy, załączając wykaz roślin, narzędzi i materiałów ogrodniczych będących przedmiotem danej dostawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03121100-6 - Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsady
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44511200-7 - Narzędzia ogrodnicze
03121000-5 - Produkty ogrodnicze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną, złożona przez TRANS-PLANT Jakub Jąkalski, ul. Wyzwolenia 4B, 83- 000 Lipusz, wynoszącą 324 052,80 zł brutto przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 178 194,87 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia.| 2025-11-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |