Modernizacja placu przy ulicy Wolności w Węgorzewie

GMINA WĘGORZEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00483521
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00483521/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-04 09:01
Lokalizacja
Węgorzewo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bce489b5-18f6-4b98-a941-7ecce6b264e3
Identyfikator
8451862819
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty w zakresie różnych nawierzchniOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie zagospodarowania terenuUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

SORTED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL · lot 0
3 627 270 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00483521 z dnia 2024-09-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu przy ulicy Wolności w Węgorzewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WĘGORZEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671308

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Węgorzewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-600

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 87 427-54-000

1.5.8.) Numer faksu: 87 427-54-01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@wegorzewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wegorzewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-wegorzewo.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu przy ulicy Wolności w Węgorzewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bce489b5-18f6-4b98-a941-7ecce6b264e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483521

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026003/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja placu przy ul. Wolności w Węgorzewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00409052

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPP.271.1.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2881252,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja placu przy ulicy Wolności w Węgorzewie, która obejmuje wymianę 3600 m2 starej nawierzchni na nową utwardzoną nawierzchnię brukową, wymianę 1500 m2 nawierzchni chodnika wokół placu, wykonanie nowej fontanny oraz dostawę nowych ławek. Zadanie obejmuje również zagospodarowanie terenu poprzez nasadzenia nowych drzew, krzewów, kwiatów oraz wykonaniu nowych trawników.
Szerszy opis zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ, natomiast szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3627270,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4792250,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3627270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sorted Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1231308566

7.3.3) Ulica: Kolonia 1

7.3.4) Miejscowość: Chyliczki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3627270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
2024-09-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane