Dostawa dwóch sztuk przekładni planetarnej - części zamiennej do rozdrabniacza CRAMBO 3400 EC, rok budowy 2017

Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00518328
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00518328/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-11-06 01:44
Lokalizacja
Lubartów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-649d41e7-6e46-44ad-9a33-81c705715b03
Identyfikator
7142049451
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części maszyn ogólnego zastosowaniaRozdrabniarki

Wykonawcy

1 przyznane

IOW SERVICE Sp. z o.o.Miłkowice, PL · lot 0
196 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00518328 z dnia 2025-11-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dwóch sztuk przekładni planetarnej - części zamiennej do rozdrabniacza CRAMBO 3400 EC, rok budowy 2017

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej

1.3.) Oddział zamawiającego: Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369166772

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wólka Rokicka 100

1.5.2.) Miejscowość: Lubartów

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (81) 451 01 35

1.5.8.) Numer faksu: +48 (81) 451 01 33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zzo.lubartow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzo.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-649d41e7-6e46-44ad-9a33-81c705715b03

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa dwóch sztuk przekładni planetarnej - części zamiennej do rozdrabniacza CRAMBO 3400 EC, rok budowy 2017

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-649d41e7-6e46-44ad-9a33-81c705715b03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00518328

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-11-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036448/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa dwóch sztuk przekładni planetarnej - części zamiennej do rozdrabniacza CRAMBO 3400 EC, rok budowy 2017

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00441728

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZOWR.271.37.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 160000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiot zamówienia obejmuje Dostawę dwóch sztuk przekładni planetarnej - części zamiennej do rozdrabniacza CRAMBO 3400 EC, rok budowy 2017.
4.2. Części muszą być fabrycznie nowe. Dostawa nie obejmuje usługi montażu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42950000-0 - Części maszyn ogólnego zastosowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42996100-5 - Rozdrabniarki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206695,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IOW SERVICE Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 691216462

7.3.3) Ulica: Lubińska 1C

7.3.4) Miejscowość: Miłkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 59-222

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-11-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy